Dowóz i odwóz dzieci do szkół z terenu Gminy i Miasta Nowe Brzesko w roku szkolnym 2026/2027
Zamawiający: zp-nowebrzesko (ezamawiajacy.pl), Nowy Brzesko
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Nowe Brzesko, Sierosławice, Mniszów
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na przewóz uczniów (262 osób) w trzech lokalizacjach: Zespół Przedszkolno-Szkolny w Nowym Brzesku, SP w Sierosławicach oraz SP w Mniszowie. Realizacja w roku szkolnym 2026/2027 (01.09.2026 - 25.06.2027). Rozliczenie na podstawie liczby przejechanych kilometrów (ok. 283 km dziennie) oraz liczby dni. Wymagane doświadczenie w transporcie uczniów oraz posiadanie konkretnej floty autobusów.
Kluczowe wymagania
- Doświadczenie: realizacja min. 2 usług przewozu uczniów w ciągu ostatnich 3 lat o łącznej wartości min. 450 000 zł brutto w jednym roku
- Posiadanie min. 2 autobusów (łącznie min. 59 miejsc siedzących)
- Posiadanie min. 1 autobusu (min. 40 miejsc siedzących)
- Posiadanie min. 1 autobusu rezerwowego (min. 59 miejsc siedzących)
- Zobowiązanie do podstawienia autobusu zastępczego w czasie krótszym niż 30 minut
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: RIiR-III.271.7.2026
Numer postępowania RIiR-III.271.7.2026
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (1)
Część 0: Dowóz i odwóz dzieci do szkół z terenu Gminy i Miasta Nowe Brzesko w roku szkolnym 2026/2027
Kompleksowy przewóz uczniów (przywozy i odwozy) w trzech placówkach oświatowych w gminie.
Dokumenty (13)
- Dane kontaktowe
- Załącznik A - Opis tras przejazdu.docdoc
- Załącznik Nr 1 - Formularz oferty.docdoc
- Załącznik Nr 2 - Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału.docdoc
- Załącznik Nr 3 - Oświadczenie na temat spełnienia zdolności technicznej oraz zawodowej.docdoc
- Załącznik Nr 4 - Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby.docdoc
- Załącznik Nr 5 - Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby.docdoc
- Załącznik Nr 6 - Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.docdoc
- Załącznik Nr 7 - Oświadczenie o niekaralności.docdoc
- Załącznik Nr 8 - Projekt umowy.docdoc
- ogłoszenie o zamówieniu.BES.pdfpdf
- SWZ.BES.pdfpdf
- Załącznik 1 - Opis tras przejazdu - do Załącznika Nr 8 - Projekt umowy.docdoc
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.