Postępowanie ZZP.271.1.20.2026
Zamawiający: MIASTO INOWROCŁAW, Inowrocław (województwo kujawsko-pomorskie)
Budżet gminy Inowrocław 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Dokument zawiera jedynie instrukcję techniczną obsługi platformy zakupowej Market Planet dla wykonawców. Brak informacji o przedmiocie zamówienia, terminach składania ofert, wartości czy wymaganiach merytorycznych. Dokument ma charakter czysto proceduralny (instrukcja nawigacji, konfiguracja podpisu, obsługa JEDZ).
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: ZZP.271.1.20.2026
Numer postępowania ZZP.271.1.20.2026
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (1)
Część 0: Brak danych o przedmiocie zamówienia
Dokument zawiera wyłącznie instrukcję korzystania z platformy elektronicznej.
Dokumenty (24)
- Dane kontaktowe
- SWZ -Budowa budynku do publikacji.pdfpdf
- Załącznik nr 2 - formularz ofertowy.docxdocx
- Załącznik nr 1 do SWZ Instrukcja dla wykonawcy eZam.pdfpdf
- Załącznik nr 1a do SWZ - informacja o środkach komunikaji elektronicznej.pdfpdf
- Załącznik nr 6 do SWZ projekt umowy - budowa budynku wielorodzinnego.pdfpdf
- Załączniki do SWZ 1-10.zipzip
- Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa budynek wielorodzinny Wojska Polskiego.zipzip
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 25.06.2026 r..pdfpdf
- Wyjaśnienie SWZ 24.06.2026.pdfpdf
- Zaktualizowany załącznik nr 2 - formularz ofertowy.docxdocx
- Przedmiary w wersji edytowalnej .ath.zipzip
- 24.06.2026 Projekt Wielorodzinny edytowalny.zipzip
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 03.07.pdfpdf
- Załącznik nr 6 do SWZ projekt umowy - budowa budynku wielorodzinnego — zaktualizowany.docdoc
- A14 - RZUT WYKOŃCZENIA rewizja 25.06.pdfpdf
- D4A DETAL BALKONU Rewizja 25.06.pdfpdf
- N1 RZUT NASADZEŃ.PDFpdf
- U1 rewizja 25.06.pdfpdf
- U2 rewizja 25.06.pdfpdf
- UD4 Przekrój przez chodnik dojścia do budynku.pdfpdf
- Załącznik nr 3 do SWZ oświadczenie wykonawcy — aktualny.docxdocx
- PIERWOTNA SWZ -Budowa budynku do publikacji — W. EDYTOWALNA.docdoc
- Wyjaśnienie i zmiana SWZ 02.07.2026.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.