Postępowanie nr ZZP.271.1.20.2026
Zamawiający: OŚRODEK SPORTU I REKREACJI INOWROCŁAW, Złotniki Kujawskie (województwo kujawsko-pomorskie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Dokument stanowi instrukcję techniczną dla wykonawców dotyczącą obsługi platformy zakupowej [link dostępny w aplikacji]. Zawiera szczegółowe wytyczne dotyczące rejestracji konta, konfiguracji podpisu elektronicznego (Java, Szafir), składania dokumentów JEDZ oraz wypełniania formularzy ofertowych w systemie. Brak informacji o przedmiocie zamówienia w przesłanej treści.
Kluczowe wymagania
- Rejestracja na platformie [link dostępny w aplikacji]
- Posiadanie podpisu elektronicznego (kwalifikowany, e-dowód lub profil zaufany)
- Konfiguracja środowiska Java (wersja 8)
- Wypełnienie formularza JEDZ (jeśli wymagany)
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: ZZP.271.1.20.2026
Numer postępowania ZZP.271.1.20.2026
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (1)
Część 0: Brak danych o przedmiocie zamówienia
Dokument zawiera jedynie instrukcję obsługi platformy elektronicznej, brak opisu przedmiotu zamówienia.
Dokumenty (35)
- Dane kontaktowe
- SWZ -Budowa budynku do publikacji.pdfpdf
- Załącznik nr 2 - formularz ofertowy.docxdocx
- Załącznik nr 1 do SWZ Instrukcja dla wykonawcy eZam.pdfpdf
- Załącznik nr 1a do SWZ - informacja o środkach komunikaji elektronicznej.pdfpdf
- Załącznik nr 6 do SWZ projekt umowy - budowa budynku wielorodzinnego.pdfpdf
- Załączniki do SWZ 1-10.zipzip
- Załącznik nr 11 - Dokumentacja projektowa budynek wielorodzinny Wojska Polskiego.zipzip
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 25.06.2026 r..pdfpdf
- Wyjaśnienie SWZ 24.06.2026.pdfpdf
- Zaktualizowany załącznik nr 2 - formularz ofertowy.docxdocx
- Przedmiary w wersji edytowalnej .ath.zipzip
- 24.06.2026 Projekt Wielorodzinny edytowalny.zipzip
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 03.07.pdfpdf
- Załącznik nr 6 do SWZ projekt umowy - budowa budynku wielorodzinnego — zaktualizowany.docdoc
- A14 - RZUT WYKOŃCZENIA rewizja 25.06.pdfpdf
- D4A DETAL BALKONU Rewizja 25.06.pdfpdf
- N1 RZUT NASADZEŃ.PDFpdf
- U1 rewizja 25.06.pdfpdf
- U2 rewizja 25.06.pdfpdf
- UD4 Przekrój przez chodnik dojścia do budynku.pdfpdf
- Załącznik nr 3 do SWZ oświadczenie wykonawcy — aktualny.docxdocx
- PIERWOTNA SWZ -Budowa budynku do publikacji — W. EDYTOWALNA.docdoc
- Wyjaśnienie i zmiana SWZ 02.07.2026.pdfpdf
- Wyjaśnienie SWZ 03.07.2026.pdfpdf
- Zaktualizowany załącznik nr 6 do SWZ projekt umowy - budowa budynku wielorodzinnego.pdfpdf
- Zaktualizowany załącznik nr 3 do SWZ oświadczenie wykonawcy 06.07.2026 r.docxdocx
- Zaktualizowany załącznik nr 2 - formularz ofertowy 06.07.2026 r.docxdocx
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 09.07.2026 r..pdfpdf
- Wyjaśnienie SWZ 09.07.2026 r. .pdfpdf
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 14.07.2026 r..pdfpdf
- Wyjaśnienie SWZ 14.07.2026 r .pdfpdf
- Zaktualizowany załącznik nr 2 - formularz ofertowy 14.07.2026 r.docxdocx
- Zaktualizowany załącznik nr 3 do SWZ oświadczenie wykonawcy 14.07.2026 r.docxdocx
- Ogłoszenie o zamówieniu 11.06.2026 r..pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.