Remonty cząstkowe nawierzchni asfaltowych na drogach gminnych w Zielonce
Zamawiający: zielonka (ezamawiajacy.pl), Zielonka
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Gmina Zielonka
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych (asfaltowych) na drogach w gminie Zielonka. Zakres obejmuje m.in. wyrównywanie ubytków, frezowanie, wymianę nawierzchni (AC11S), regulację studzienek oraz uszczelnianie spękań. Rozliczenie na podstawie rzeczywistych ilości wykonanych prac.
Kluczowe wymagania
- Brak podstaw do wykluczenia z art. 7 ust. 1 ustawy (brak wspierania agresji na Ukrainę)
- Złożenie oświadczenia wg załącznika nr 7
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: WIZ.271.2.24.2026
Numer postępowania WIZ.271.2.24.2026
Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte
Części zamówienia (1)
Część 0: Remonty cząstkowe nawierzchni asfaltowych na drogach gminnych w Zielonce
Remonty cząstkowe nawierzchni bitumicznych (asfaltowych) na drogach gminnych.
Dokumenty (7)
- Dane kontaktowe
- 2026.05.06 - PRD - Remonty cząstkowe bitumiczne - MMA.pdfpdf
- 07_Załącznik nr 7 do regulaminu - Oświadczenie art 7 ust 1 ustawy.docxdocx
- 06_Załącznik nr 6 do Regulaminu pon.170 000 zł.docdoc
- projekt umowy.pdfpdf
- ogłoszenie o zamówieniu WIZ.271.2.24.2026.pdfpdf
- Formularz ofertowy minbit 2026.xlsxxlsx
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.