Remonty cząstkowe nawierzchni asfaltowych w Zielonce (emulsja i grysy)
Zamawiający: zielonka (ezamawiajacy.pl), Zielonka
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Zielonka (drogi gminne)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na remonty cząstkowe nawierzchni dróg gminnych w Zielonce. Zakres obejmuje m.in. naprawę rakowizn, wybojów (do 2 cm i powyżej), wypełnianie spękań asfaltem z grysem oraz powierzchniowe utrwalenie emulsją i grysem (wym. 2-5 mm oraz 5-8 mm). Rozliczenie na podstawie rzeczywistych ilości wykonanych prac.
Kluczowe wymagania
- Brak podstaw do wykluczenia (art. 7 ust. 1 ustawy o przeciwdziałaniu wspieraniu agresji na Ukrainę)
- Składanie oświadczenia o braku podstaw do wykluczenia
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: WIZ.271.2.25.2026
Numer postępowania WIZ.271.2.25.2026
Typ postępowania Postępowanie wyłączone z PZP
Tryb udzielania zamówienia Zapytanie ofertowe otwarte
Części zamówienia (1)
Część 0: Remonty cząstkowe nawierzchni asfaltowych na drogach gminnych w Zielonce
Remonty cząstkowe nawierzchni (rakowizny, wyboje, spękania) oraz powierzchniowe utrwalenie dróg emulsją asfaltową i grysem bazaltowym.
Dokumenty (7)
- Dane kontaktowe
- 2026.05.06 - PRD - Remonty cząstkowe bitumiczne - grysy.pdfpdf
- projekt umowy.pdfpdf
- 06_Załącznik nr 6 do Regulaminu pon.170 000 zł.docdoc
- 07_Załącznik nr 7 do regulaminu - Oświadczenie art 7 ust 1 ustawy.docxdocx
- ogłoszenie o zxamówieniu WIZ.271.2.25.2026.pdfpdf
- Formularz ofertowy grysy i emulsja 2026.xlsxxlsx
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.