Zakup i dostawa sześciu namiotów pneumatycznych wraz z wyposażeniem
Zamawiający: CENTRUM RATOWNICTWA GLIWICE, Gliwice (województwo śląskie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamawiający zamierza zakupić 6 zestawów nowych, fabrycznie nieużywanych namiotów pneumatycznych wraz z wyposażeniem. Namioty mają służyć jako punkty ewakuacyjne, magazyny polowe lub miejsca tymczasowego zakwaterowania, zapewniając izolację od warunków atmosferycznych (wiatr, wilgoć, słońce). Realizacja w ciągu 90 dni od zawarcia umowy.
Kluczowe wymagania
- Brak wadium
- Brak wymogu zabezpieczenia należytego wykonania umowy
- Konieczność posiadania konta 'Wykonawca' na Platformie e-Zamówienia
Treść ogłoszenia
Podstawowe informacje o zamówieniu:
Nazwa zamówienia
Zakup i dostawa sześciu namiotów pneumatycznych wraz z wyposażeniem
Adres strony prowadzonego postępowania
[link dostępny w aplikacji]
Termin składania ofert
09-06-2026 o godzinie
10:00
Rodzaj zamówienia
dostawa
Tryb postępowania
tryb podstawowy- wariant I (bez negocjacji)
Wartość szacunkowa
powyżej 170 000 zł do 216 000€
Zamawiający informuje, że od dnia 1 stycznia 2023 r. - w związku z zakończeniem funkcjonowania Platformy miniPortal -
postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, w których Zamawiający ma obowiązek stosowania ustawy Prawo zamówień publicznych,
są prowadzone za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia.
Wszelkie dokumenty zamówienia, modyfikacje, odpowiedzi na pytania do Specyfikacji Warunków Zamówienia/Opisu Potrzeb i Wymagań oraz zawiadomienia udostępnione są na stronie prowadzonego postępowania.
Zamawiający - w trakcie prowadzonych postępowań - zgodnie z treścią art. 88 ust. 2 (dla zamówień, których wartość jest równa lub przekracza progi unijne) oraz art. 270 ust. 1 (dla zamówień, których wartość jest równa lub przekracza kwotę 170 000 złotych) ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych, udostępnia w Biuletynie Informacji Publicznej wyłącznie ogłoszenie o zamówieniu oraz ogłoszenie o zmianie ogłoszenia (jeżeli dotyczy).
Ogłoszenia
Nazwa pliku
Data publikacji
Osoba publikująca
Ogloszenie_o_zamowieniu-[28052026_121652]
28-05-2026
MARZENA STĘPIEŃ
SWZ, załączniki
Nazwa pliku
Data publikacji
Osoba publikująca
brak załączników
Zmiany ogłoszenia
Nazwa pliku
Data publikacji
Osoba publikująca
brak załączników
Zapytania
Nazwa pliku
Data publikacji
Osoba publikująca
brak załączników
Modyfikacje
Nazwa pliku
Data publikacji
Osoba publikująca
brak załączników
Odwołania
Nazwa pliku
Data publikacji
Osoba publikująca
brak załączników
Informacje z otwarcia ofert
Nazwa pliku
Data publikacji
Osoba publikująca
brak załączników
Wyniki
Nazwa pliku
Data publikacji
Osoba publikująca
brak załączników
Zawarcie umowy/Unieważnienie postępowania
Nazwa pliku
Data publikacji
Osoba publikująca
brak załączników
Pobierz wszystkie załączniki w postaci pliku ZIP
Metryczka informacji
Metryczka informacji
Podmiot udostępniający informację
Urząd Miejski w Gliwicach
Informację wytworzył lub odpowiada za treść
MARZENA STĘPIEŃ
Data wytworzenia informacji
28-05-2026 10:16:52
Informację wprowadził do BIP
MARZENA STĘPIEŃ
Data udostępnienia informacji w BIP
28-05-2026 10:16:52
Rejestr zmian dokumentu
Lp.
Typ operacji
Imię i nazwisko
Data operacji
1
Dodanie pliku Ogloszenie_o_zamowieniu-[28052026_121652]
MARZENA STĘPIEŃ
28-05-2026
Części zamówienia (1)
Część 0: Zakup i dostawa sześciu namiotów pneumatycznych wraz z wyposażeniem
Dostawa sześciu zestawów nowych namiotów pneumatycznych wraz z wyposażeniem, przystosowanych do trudnych warunków atmosferycznych.
Dokumenty (3)
- [link dostępny w aplikacji]other
- Ogloszenie_o_zamowieniu-[28052026_121652]pdf
- f126193.htmlother
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.