Dostawa wyrobów medycznych - 23 pakiety
Zamawiający: ipin (ezamawiajacy.pl), Warszawa
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Warszawa
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dostawę wyrobów medycznych podzielone na 23 pakiety. Postępowanie prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego. Wymagane dostarczenie próbek dla pakietów 8 i 10. Składanie ofert wyłącznie drogą elektroniczną przez Platformę eZamawiający przy użyciu kwalifikowanego podpisu elektronicznego.
Kluczowe wymagania
- Brak wadium
- Kwalifikowany podpis elektroniczny
- Dostarczenie próbek dla pakietów 8 i 10
- Deklaracje zgodności (UE, CE, RoHS)
- Karty katalogowe i instrukcje
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: DZP/PN/36/032/2026
Numer postępowania DZP/PN/36/032/2026
Typ postępowania Postępowanie unijne
Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Części zamówienia (1)
Część 0: Dostawa wyrobów medycznych - 23 pakiety
Dostawa asortymentu wyrobów medycznych podzielonego na 23 pakietów.
Dokumenty (17)
- Dane kontaktowe
- 36_2026_SWZ.BES.pdfpdf
- 36_2026_Załącznik nr 1 do SWZ - Fomularz ofertowy.docxdocx
- 36_2026_Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy.xlsxxlsx
- 36_2026_Załącznik nr 3 do SZW - PPU_wyroby medyczne.pdfpdf
- 36_2026_Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie o przynaleznosci do grupy kapitalowej.docxdocx
- 36_2026_Załącznik nr 5 do SWZ - Oświadczenie o aktualności informacji.docxdocx
- 36_2026_Załącznik nr 6 do SWZ - Zobowiązanie podmiotu udost. zasoby.docxdocx
- 36_2026_Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie z ustawy i dyrektywy_art. 7_art. 5k.docxdocx
- 36_2026_Załącznik_nr_8_do_SWZ_Oświadczenie dot. braku powiązań z dostawcą wysokiego ryzyka.docxdocx
- 2026-OJS127-00462762-pl.pdfpdf
- 36_2026_Załącznik nr 2 do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy po zmianach z dnia 29.07.2026 r..xlsxxlsx
- 36_2026_Załącznik nr 3 do SZW - PPU_wyroby medyczne po zmianach z dnia 29.07.2026 r..pdfpdf
- Wyjaśnienia treści SWZ.BES.pdfpdf
- 36_2026_SWZ po zmianach z dnia 30.07.2026 r.BES.pdfpdf
- 2026-OJS145-00529446-pl.pdfpdf
- Wyjaśnienia treści SWZ 2.BES.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.