Modernizacja infrastruktury dydaktycznej szkół prowadzących kształcenie zawodowe na terenie Powiatu Garwolińskiego
Zamawiający: powiat-garwolin (ezamawiajacy.pl), Garwolin
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Powiat Garwoliński
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na modernizację infrastruktury dydaktycznej w szkołach zawodowych na terenie Powiatu Garwolińskiego. Przedmiotem jest zakup oprogramowania (6 części), stanowisk do badań silników, sprzętu AGD, tekstyliów hotelowych i stołowych oraz wyposażenia pracowni elektrycznej. Zamówienie podzielone na 10 części; możliwa realizacja jednej lub kilku części.
Kluczowe wymagania
- Gwarancja: minimum 24 miesiące
- Termin realizacji: maksymalnie 60 dni kalendarzowych od podpisania umowy
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: INW.272.1.12.2026
Numer postępowania INW.272.1.12.2026
Typ postępowania Postępowanie unijne
Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Części zamówienia (10)
Część 1: oprogramowanie I
Dostawa oprogramowania (szczegóły w załączniku 6.1 do SWZ).
Część 2: oprogramowanie II
Dostawa oprogramowania (szczegóły w załączniku 6.2 do SWZ).
Część 3: oprogramowanie III
Dostawa oprogramowania (szczegóły w załączniku 6.3 do SWZ).
Część 4: oprogramowanie IV
Dostawa oprogramowania (szczegóły w załączniku 6.4 do SWZ).
Część 5: oprogramowanie V
Dostawa oprogramowania (szczegóły w załączniku 6.5 do SWZ).
Część 6: oprogramowanie VI
Dostawa oprogramowania (szczegóły w załączniku 6.6 do SWZ).
Część 7: stanowiska do badań silników
Dostawa stanowisk do badań silników (szczegóły w załączniku 6.7 do SWZ).
Część 8: małe AGD
Dostawa sprzętu małego AGD (szczegóły w załączniku 6.8 do SWZ).
Część 9: tekstylia - hotelowe i stołowe
Dostawa tekstyliów hotelowych i stołowych (szczegóły w załączniku 6.9 do SWZ).
Część 10: Wyposażenie pracowni elektrycznej
Dostawa wyposażenia do pracowni elektrycznej (szczegóły w załączniku 6.10 do SWZ).
Dokumenty (44)
- Dane kontaktowe
- SWZ -postepowanie II.pdfpdf
- espd-request 03_07_2026.zipzip
- Zał. nr 3 do SWZ -Oświadczenie Wykonawcy składane na podstawie art. 125 ust. 1 Pzp.docdoc
- Zał. nr 4 do SWZ -Oświadczenie dot. grupy kapitałowej.docdoc
- Zał. nr 5 do SWZ -Oświadczenie o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1.docdoc
- Załacznik do SWZ 1.1 formularz oferty.docxdocx
- Załacznik do SWZ 1.2 formularz oferty.docxdocx
- Załacznik do SWZ 1.3 formularz oferty.docxdocx
- Załacznik do SWZ 1.4 formularz oferty.docxdocx
- Załacznik do SWZ 1.5 formularz oferty.docxdocx
- Załacznik do SWZ 1.6 formularz oferty.docxdocx
- Załacznik do SWZ 1.7 formularz oferty.docxdocx
- Załacznik do SWZ 1.8 formularz oferty.docxdocx
- Załacznik do SWZ 1.9 formularz oferty.docxdocx
- Załacznik do SWZ 1.10 formularz oferty.docxdocx
- Załacznik do SWZ 6.1 OPZ 1 oprogramowanie I.pdfpdf
- Załacznik do SWZ 6.2 OPZ 2 oprogramowanie II.pdfpdf
- Załacznik do SWZ 6.3 OPZ 3 oprogramowanie III.pdfpdf
- Załacznik do SWZ 6.4 OPZ 4 oprogramowanie IV.pdfpdf
- Załacznik do SWZ 6.5 OPZ 5 oprogramowanie V.pdfpdf
- Załacznik do SWZ 6.6 OPZ 6 oprogramowanie IV.pdfpdf
- Załacznik do SWZ 6.7 OPZ 7 stanowiska do badań silników.pdfpdf
- Załacznik do SWZ 6.8 OPZ 8 małe AGD.pdfpdf
- Załacznik do SWZ 6.9 OPZ 9 tekstylia - hotelewe i stołowe.pdfpdf
- Załacznik do SWZ 6.10 OPZ 10 Wyposażenie pracowni elektrycznej.pdfpdf
- załącznik do SWZ 7.1 IPU - dostawa licencje 1-7.pdfpdf
- załącznik do SWZ 7.2 IPU - dostawa 8-10.pdfpdf
- Załącznik nr 2.1 do SWZ Formularz cenowy - oprogramowanie I.xlsxxlsx
- Załącznik nr 2.3 do SWZ Formularz cenowy - oprogramowanie III.xlsxxlsx
- Załącznik nr 2.7 do SWZ Formularz cenowy - stanowiska do badań silników.xlsxxlsx
- Załącznik nr 2.8 do SWZ Formularz cenowy - małe AGD.xlsxxlsx
- ogłoszenie 2026-OJS127-00461607-pl.pdfpdf
- Wyjaśnienia nr 1 _INW.272.1.12.2026.pdfpdf
- Wyjaśnienia nr 2 _INW.272.1.12.2026.pdfpdf
- Załącznik nr 2.3 do SWZ Formularz cenowy - oprogramowanie III_ po zmianach.xlsxxlsx
- Wyjaśnienie treści SWZ i Aneks nr 1.pdfpdf
- Załącznik nr 2.5 do SWZ Formularz cenowy - oprogramowanie V.xlsxxlsx
- Załącznik nr 2.9 do SWZ Formularz cenowy - tekstylia cz 9.xlsxxlsx
- Załącznik nr 2.10 do SWZ Formularz cenowy - Wyposażenie pracowni elektrycznej cz 10.xlsxxlsx
- 2026-OJS152-00553587-pl-ts.pdfpdf
- Załacznik do SWZ 6.8 OPZ 8 małe AGD_ po zmianach.pdfpdf
- Załącznik nr 2.8 do SWZ Formularz cenowy - małe AGD_po zmianach.xlsxxlsx
- Wyjaśnienia_INW.272.1.12.2026 _11.08.2026.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.