Sukcesywna dostawa i transport: odczynników i zestawów odczynników do badań mikrobiologicznych i diagnostycznych
Zamawiający: wsse-katowice (ezamawiajacy.pl), Katowice
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Postępowanie na sukcesywną dostawę odczynników i zestawów do badań mikrobiologicznych i diagnostycznych. Zamówienie podzielone na 12 pakietów. Termin realizacji do 31.12.2027 r. Dostawy realizowane partiami na zamówienie szczegółowe. Dokumentacja zawiera formularz ofertowy z podziałem na pakiety oraz JED.
Kluczowe wymagania
- Produkty muszą pochodzić z bieżącej produkcji
- Wymagane atesty, certyfikaty i karty charakterystyki dopuszczające do obrotu w Polsce
- Złożenie oświadczenia o przynależności do grupy kapitałowej
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: OA.272.2.2026
Numer postępowania OA.272.2.2026
Typ postępowania Postępowanie unijne
Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Części zamówienia (12)
Część 1: Pakiet nr I.1
Dostawa odczynników i zestawów do badań mikrobiologicznych i diagnostycznych.
Część 2: Pakiet nr I.2
Dostawa odczynników i zestawów do badań mikrobiologicznych i diagnostycznych.
Część 3: Pakiet nr I.3
Dostawa odczynników i zestawów do badań mikrobiologicznych i diagnostycznych.
Część 4: Pakiet nr I.4
Dostawa odczynników i zestawów do badań mikrobiologicznych i diagnostycznych.
Część 5: Pakiet nr I.5
Dostawa odczynników i zestawów do badań mikrobiologicznych i diagnostycznych.
Część 6: Pakiet nr I.6
Dostawa odczynników i zestawów do badań mikrobiologicznych i diagnostycznych.
Część 7: Pakiet nr I.7
Dostawa odczynników i zestawów do badań mikrobiologicznych i diagnostycznych.
Część 8: Pakiet nr I.8
Dostawa odczynników i zestawów do badań mikrobiologicznych i diagnostycznych.
Część 9: Pakiet nr I.9
Dostawa odczynników i zestawów do badań mikrobiologicznych i diagnostycznych.
Część 10: Pakiet nr I.10
Dostawa odczynników i zestawów do badań mikrobiologicznych i diagnostycznych.
Część 11: Pakiet nr I.11
Dostawa odczynników i zestawów do badań mikrobiologicznych i diagnostycznych.
Część 12: Pakiet nr I.12
Dostawa odczynników i zestawów do badań mikrobiologicznych i diagnostycznych.
Dokumenty (15)
- Dane kontaktowe
- Załącznik nr 1 do SWZ.docxdocx
- Zał. nr 2 do SWZ OPZ.xlsxxlsx
- Załącznik nr 3 do SWZ Projektowane postanowienia umowy.docxdocx
- Załącznik nr 4 do SWZ.docxdocx
- Załącznik nr 5 do SWZ.docxdocx
- Załącznik Nr 6 do SWZ - Oświadczenie o aktualności dokumentów.docdoc
- Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenia Wykonawcy.docxdocx
- Załącznik nr 8 do SWZ - Oświadczenia-podmiotu-udostepniajacego zasoby.docxdocx
- 464906-2026-PL ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf
- SWZ.PDFpdf
- Wyjaśnienia treści SWZ.PDFpdf
- SWZ modyfikacja.PDFpdf
- Załącznik nr 3 do SWZ Projektowane postanowienia umowy — modyfikacja z dnia 29.07.2026r..docxdocx
- Ogłoszenie o zmianie z dn. 30.07.2026r..PDFpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.