Budowa ulicy Stanisława Staszica w Wyszkowie - etap III
Zamawiający: wyszkow (ezamawiajacy.pl), Wyszków
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Wyszków, ul. Stanisława Staszica
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane związane z budową ulicy Stanisława Staszica w Wyszkowie (etap III). Zamawiający nie przewiduje podziału na części. Wymagane jest wykazanie doświadczenia w realizacji robót drogowych z nawierzchnią z kostki betonowej wraz z odwodnieniem (min. 900 tys. zł lub dwie roboty po 500 tys. zł). Gwarancja wynosi od 36 do 60 miesięcy.
Kluczowe wymagania
- Doświadczenie: 1 robota (budowa/remont drogi z kostki betonowej + odwodnienie) o wartości min. 900 000 zł brutto LUB 2 roboty o wartości min
- min. 500 000 zł brutto każda (w okresie ostatnich 5 lat)
- Zabezpieczenie należytego wykonania umowy: 5% ceny ofertowej brutto
- Kwalifikacje techniczne/zawodowe do kierowania robotami budowlanymi
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: IPF.271.16.2026
Numer postępowania IPF.271.16.2026
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (1)
Część 0: Budowa ulicy Stanisława Staszica w Wyszkowie - etap III
Wykonanie robót budowlanych związanych z budową ulicy Stanisława Staszica w Wyszkowie (etap III).
Dokumenty (21)
- Dane kontaktowe
- SWZ IPF.271.16.2026.pdfpdf
- Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy.docxdocx
- Załącznik nr 2 - Oświadczenie art 125 - Wykonawca Wykonawcy.docxdocx
- Załącznik nr 3 - Oświadczenie - grupa kapitałowa.docxdocx
- Załącznik nr 4 - Wykaz personelu.docxdocx
- Załącznik nr 5 - Projektowane postanowienia umowy.pdfpdf
- Załącznik nr 6 - Wykaz robót budowlanych.docxdocx
- Załącznik nr 7 - Udostępnianie zasobów.docxdocx
- Załącznik nr 7a - Oświadczenie podmiotu udostepniajacego zasoby.docxdocx
- Załącznik nr 8 - Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się.docxdocx
- Załącznik nr 9 - Przedmiary.zipzip
- Załącznik nr 10 -Dokumentacja projektowa.zipzip
- Załącznik nr 11 - Wskaźniki cenotwórcze do kosztorysowania robót.docxdocx
- Ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdfpdf
- Pytania i odpowiedzi, zmiana treści SWZ- IPF.271.16.2026 I.pdfpdf
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 2.pdfpdf
- Pytania i odpowiedzi, zmiana treści SWZ- IPF.27.12.2026 II.pdfpdf
- SWZ po modyfikacji IPF.271.16.2026.pdfpdf
- Załącznik nr 9 - Przedmiary z dnia 22.07.2026.zipzip
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.