2026 - Zakup samochodu na potrzeby Ośrodka Pomocy Społecznej w Gliwicach

Zamawiający: Ośrodek Pomocy Społecznej w Gliwicach, Gliwice

Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.

Termin składania ofert
Data publikacji
Rodzaj zamówienia
dostawy
Miejsce realizacji
Gliwice
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Postępowanie w trybie podstawowym dotyczące zakupu samochodu dla Ośrodka Pomocy Społecznej w Gliwicach. Brak wymogu wadium oraz zabezpieczenia należytego wykonania umowy. Składanie ofert wyłącznie drogą elektroniczną przez Platformę e-Zamówienia.

Kluczowe wymagania

Treść ogłoszenia

2026 - Zakup samochodu na potrzeby Ośrodka Pomocy Społecznej w Gliwicach | Adres strony prowadzonego postępowania: [link dostępny w aplikacji] | Termin składania ofert: 15-07-2026 o godzinie 9:00 | 2026 - Zakup samochodu na potrzeby Ośrodka Pomocy Społecznej w Gliwicach Podstawowe informacje o zamówieniu: Nazwa zamówienia 2026 - Zakup samochodu na potrzeby Ośrodka Pomocy Społecznej w Gliwicach Adres strony prowadzonego postępowania [link dostępny w aplikacji] Termin składania ofert 15-07-2026 o godzinie 9:00 Rodzaj zamówienia dostawa Tryb postępowania tryb podstawowy- wariant I (bez negocjacji) Wartość szacunkowa powyżej 170 000 zł do 216 000€ Zamawiający informuje, że od dnia 1 stycznia 2023 r. - w związku z zakończeniem funkcjonowania Platformy miniPortal - postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, w których Zamawiający ma obowiązek stosowania ustawy Prawo zamówień publicznych, są prowadzone za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia. Wszelkie dokumenty zamówienia, modyfikacje, odpowiedzi na pytania do Specyfikacji Warunków Zamówienia/Opisu Potrzeb i Wymagań oraz zawiadomienia udostępnione są na stronie prowadzonego postępowania. Zamawiający - w trakcie prowadzonych postępowań - zgodnie z treścią art. 88 ust. 2 (dla zamówień, których wartość jest równa lub przekracza progi unijne) oraz art. 270 ust. 1 (dla zamówień, których wartość jest równa lub przekracza kwotę 170 000 złotych) ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych, udostępnia w Biuletynie Informacji Publicznej wyłącznie ogłoszenie o zamówieniu oraz ogłoszenie o zmianie ogłoszenia (jeżeli dotyczy). Ogłoszenia Nazwa pliku Data publikacji Osoba publikująca Ogloszenie_o_zamowieniu-[06072026_091121] 06-07-2026 EWA KACZYŃSKA SWZ, załączniki Nazwa pliku Data publikacji Osoba publikująca brak załączników Zmiany ogłoszenia Nazwa pliku Data publikacji Osoba publ

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Zakup samochodu na potrzeby Ośrodka Pomocy Społecznej w Gliwicach

    Zakup samochodu na potrzeby Ośrodka Pomocy Społecznej w Gliwicach.

Dokumenty (8)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Wróć do listy zamówień

2026 - Zakup samochodu na potrzeby Ośrodka Pomocy Społecznej w Gliwicach — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne