Pierwszy przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę nieruchomości (wody stojące Jeziora Gołyń Wielki)
Zamawiający: STAROSTWO POWIATOWE W MIĘDZYRZECZU, Międzyrzecz (województwo lubuskie)
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę nieruchomości (działka nr 185, obręb Borowy Młyn, gmina Pszczew) o powierzchni 11,42 ha. Teren to wody powierzchniowe w granicach Pszczewskiego Parku Krajobrazowego i obszaru Natura 2000. Dzierżawa na okres do 3 lat. Przeznaczenie: zgodnie z przepisami prawa wodnego i zasadami gospodarki rybackiej.
Kluczowe wymagania
- Wniesienie wadium w pieniądzu na konto Starostwa do 31.08.2026 r.
- Okazanie dowodu wniesienia wadium oraz dokumentów tożsamości/rejestrowych przed otwarciem przetargu
- Osobiste uczestnictwo lub udział przez pełnomocnika (wymagane pisemne pełnomocnictwo)
Treść ogłoszenia
Data przetargu
2026-09-03 10:00:00
Miejsce
Starostwo Powiatowe w Międzyrzeczu, ul. Przemysłowa 2, pokój nr 411
Księga wieczysta
GW1M/00051312/2
Cena wywoławcza
5 000,00 zł
Wadium
500 zł
Informacje dodatkowe
Wody stojące Jeziora Gołyń Wielki
Części zamówienia (1)
Część 0: Dzierżawa działki nr 185, obręb Borowy Młyn (Wody stojące Jeziora Gołyń Wielki)
Dzierżawa 11,42 ha wód powierzchniowych w Pszczewskim Parku Krajobrazowym na okres do 3 lat.
Dokumenty (2)
- pobierz.php?plik=2026.07.07_ogloszenie_Borowy_Mlyn.pdf&id=fd0b9a7c70beff5f8284e40f73e207c4pdf
- pobierz.php?plik=2026.07.07_ogloszenie_Borowy_Mlyn_skan.pdf&id=1932009631cc79aaa5a7ff9d9bce9cb5pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.