Przebudowa Miejskiego Domu Kultury i Amfiteatru Miejskiego w Lubaniu
Zamawiający: GMINA MIEJSKA LUBAŃ, Lubań
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Lubań
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przetarg nieograniczony na wykonanie robót budowlanych w ramach zadania „Lubań – kultura i sztuka w nowej odsłonie”. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa Miejskiego Domu Kultury oraz Amfiteatru Miejskiego. Zamówienie nie jest podzielone na części – stanowi jednolite zadanie. Termin realizacji kończy się 30.09.2027 r.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 250 000,00 zł
- Zabezpieczenie należytego wykonania umowy: 5% ceny całkowitej
- Wymagany kwalifikowany podpis elektroniczny lub pieczęć elektroniczna
- Oferty wariantowe: Niedozwolone
Treść ogłoszenia
Ogłoszenie o zamówieniu - Wykonanie robót budowlanych dla zadania "Lubań - kultura i sztuka w nowej odsłonie - przebudowa Miejskiego Domu Kultury
Części zamówienia (1)
Część 0: Wykonanie robót budowlanych dla zadania „Lubań – kultura i sztuka w nowej odsłonie – przebudowa Miejskiego Domu Kultury i Amfiteatru Miejskiego”
Wykonanie robót budowlanych obejmujących przebudowę Miejskiego Domu Kultury oraz Amfiteatru Miejskiego w Lubaniu.
Dokumenty (18)
- Załączniki do SWZ.docxdocx
- Wzór umowy - załącznik nr 5 do SWZ.pdfpdf
- JEDZ.docdoc
- Dokumentacja Projektowa - załącznik Nr 11 do SWZ.odtodt
- [Wersja SWZ #1] Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ).pdfpdf
- 469975-2026 - Procedura konkurencyjna - TED.pdfpdf
- Uzupełnienie dokumentacji z dnia 28.07.2026.zipzip
- 2026-OJS143-00521953-pl Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdfpdf
- [Wersja SWZ #2] SWZ_zmiana 23-07-2026.pdfpdf
- 2026-OJS143-00521953-pl Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdfpdf
- JEDZ.docxdocx
- JEDZ.docdoc
- [Wersja SWZ #3] SWZ zmiana 5.08.2026 r..docxdocx
- 2026-OJS150-00546339-pl Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdfpdf
- Zmiana wzoru umowy_30-07-2026 - załącznik Nr 5 do SWZ.pdfpdf
- zmiana wzoru umowy 11-08-2026 - załącznik Nr 5 do SWZ.pdfpdf
- Załacznik nr 2 do umowy -zasada DNSH.pdfpdf
- Informacja z otwarcia ofertpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.