Ocena techniczna tarasu i dachu przy ul. Niedźwiedziej 8D w Warszawie
Zamawiający: POWIATOWY INSPEKTORAT NADZORU BUDOWLANEGO W OPOLU, Opole (województwo opolskie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Warszawa, ul. Niedźwiedzia 8D
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamawiający poszukuje wykonawcy do sporządzenia oceny technicznej tarasu (lokal nr 14) oraz dachu budynku przy ul. Niedźwiedziej 8D w Warszawie. Dokumentacja ma zawierać opis ewentualnych nieprawidłowości oraz sposób ich usunięcia. Dokumentacja musi zostać sporządzona przez osobę z uprawnieniami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń.
Kluczowe wymagania
- Uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń
- Aktualne zaświadczenie o wpisie na listę członków samorządu zawodowego
- Podpis osobisty, zaufany lub kwalifikowany podpis elektroniczny
Treść ogłoszenia
Portal eBudownictwoSerwisy GUNB:Przejdź do Projekt SOPABPrzejdź do SOPABPrzejdź do eBudownictwoPrzejdź do GUNBPrzejdź do eBudownictwo WnioskiPrzejdź do EDBPrzejdź do cKOBPrzejdź do CEEBPrzejdź do eCRUBPrzejdź do eWykonania ZastępczePrzejdź do SNRWBPrzejdź do RWDZPrzejdź do AkademiiUstawienia dostępnościStrona głównaTablica ogłoszeńCentrum pomocyZaloguj sięLista ogłoszeńNowy#108/2026Wykonanie oceny technicznej tarasu przynależnego do lokalu nr 14 w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Niedźwiedziej 8D w Warszawie.Sporządzenie oceny technicznejOgłoszenie ważne do:30.07.2026Data publikacji:08.07.2026Ostatnia aktualizacja:08.07.2026Informacje o postępowaniuOrgan prowadzący:Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego dla miasta st WarszawyDane organu:Województwo Mazowieckieul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 1102-366 WarszawaZnak sprawy:WOF4.262.105.2026Przedmiot zleceniaOpis:Wykonanie oceny technicznej tarasu przynależnego do lokalu nr 14 w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Niedźwiedziej 8D w Warszawie wraz z odniesieniem się do aktualnego stanu technicznego dachu ww. budynku, ze szczególnym uwzględnieniem fragmentu dachu nad lokalem nr 14 wraz z – w przypadku stwierdzenia nieprawidłowości, podaniem sposobu ich usunięcia (opis robót do wykonania).Województwo:MazowieckiePowiat:WarszawaGmina:MokotówTyp obiektu:Budynek mieszkalny wielorodzinnyRodzaj prac:Sporządzenie oceny technicznejCzas na wykonanie (w dniach):60Informacje dodatkoweWymagane kwalifikacje i uprawnienia:Uprawnienia konstrukcyjno-budowlaneUwagi:uprawnienia konstrukcyjno-budowlane bez ograniczeńZałączniki (1):zapytaniePełna treść ogłoszenia dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.Zaloguj się i złóż ofertę.Lista ogłoszeń2025 Główny Urząd Nadzoru BudowlanegoDeklaracja dostępnościPolityka prywatności
Części zamówienia (1)
Część 0: Wykonanie oceny technicznej tarasu i dachu
Ocena stanu technicznego tarasu przy lokalu nr 14 oraz dachu budynku, wraz z opisem ewentualnych wad i sposobem ich usunięcia.
Dokumenty (2)
- zapytaniepdf
- zapytanie ofertowepdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.