Ocena techniczna urządzenia hydroforowego przy ul. Strzeleckiego 8 w Warszawie
Zamawiający: POWIATOWY INSPEKTORAT NADZORU BUDOWLANEGO W OPOLU, Opole (województwo opolskie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Warszawa, ul. Strzeleckiego 8
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamawiający poszukuje wykonawcy do przeprowadzenia oceny technicznej urządzenia zestawu hydroforowego w budynku mieszkalnym przy ul. Strzeleckiego 8. Celem jest ustalenie przyczyny powstawania ponadnormatywnego hałasu w lokalu nr 60. Dokumentacja musi zostać sporządzona przez osobę z uprawnieniami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej.
Kluczowe wymagania
- Uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń
- Aktualne zaświadczenie o wpisie na listę członków samorządu zawodowego
- Podpis osobisty, zaufany lub kwalifikowany podpis elektroniczny
Treść ogłoszenia
Portal eBudownictwoSerwisy GUNB:Przejdź do Projekt SOPABPrzejdź do SOPABPrzejdź do eBudownictwoPrzejdź do GUNBPrzejdź do eBudownictwo WnioskiPrzejdź do EDBPrzejdź do cKOBPrzejdź do CEEBPrzejdź do eCRUBPrzejdź do eWykonania ZastępczePrzejdź do SNRWBPrzejdź do RWDZPrzejdź do AkademiiUstawienia dostępnościStrona głównaTablica ogłoszeńCentrum pomocyZaloguj sięLista ogłoszeńNowy#107/2026Wykonanie oceny technicznej urządzeń zestawu hydroforowego w pomieszczeniu węzła cieplnego w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Strzeleckiego 8 w Warszawie,Sporządzenie oceny technicznejOgłoszenie ważne do:30.07.2026Data publikacji:08.07.2026Ostatnia aktualizacja:08.07.2026Informacje o postępowaniuOrgan prowadzący:Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego dla miasta st WarszawyDane organu:Województwo Mazowieckieul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 1102-366 WarszawaZnak sprawy:WOF4.262.112.2026Przedmiot zleceniaOpis:Wykonanie oceny technicznej urządzeń zestawu hydroforowego znajdującego się w pomieszczeniu węzła cieplnego w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Strzeleckiego 8 w Warszawie, pod kątem hałasu występującego w lokalu nr 60 generowanego przez w/w urządzenie, wraz z określeniem przyczyny powstawania ponadnormatywnego hałasu.Województwo:MazowieckiePowiat:WarszawaGmina:UrsynówTyp obiektu:Budynek mieszkalny wielorodzinnyRodzaj prac:Sporządzenie oceny technicznejCzas na wykonanie (w dniach):60Informacje dodatkoweWymagane kwalifikacje i uprawnienia:Uprawnienia konstrukcyjno-budowlaneZałączniki (1):zapytaniePełna treść ogłoszenia dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.Zaloguj się i złóż ofertę.Lista ogłoszeń2025 Główny Urząd Nadzoru BudowlanegoDeklaracja dostępnościPolityka prywatności
Części zamówienia (1)
Część 0: Wykonanie oceny technicznej urządzenia zestawu hydroforowego
Ocena techniczna urządzenia hydroforowego pod kątem hałasu generowanego w lokalu nr 60 oraz określenie przyczyny hałasu.
Dokumenty (2)
- zapytaniepdf
- zapytanie ofertowepdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.