Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dotyczącej etapowania rozbiórki części budynku w Krakowie
Zamawiający: POWIATOWY INSPEKTORAT NADZORU BUDOWLANEGO W OPOLU, Opole (województwo opolskie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Kraków, ul. Centralna 73B (działki nr 216/181, 216/277, 216/278 obr. 54 - Nowa Huta)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamawiający poszukuje wykonawcy do przygotowania pełnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej (część opisowa, rysunkowa, STWiORB, przedmiary i kosztorysy) dotyczącej etapowania rozbiórki 5 kondygnacji nadbudowy budynku przy ul. Centralnej 73B w Krakowie. Prace muszą uwzględniać bezpieczeństwo sąsiednich obiektów oraz fakt, że budynek jest użytkowany.
Kluczowe wymagania
- Doświadczenie: realizacja jednej kompletnej dokumentacji projektowej/kosztorysowej dotyczącej rozbiórki budynku mieszkalnego wielorodzinnego
- Doświadczenie musi pochodzić z okresu ostatnich 5 lat
- Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym
- Zdolność techniczna i zawodowa (odpowiednie osoby/projektanci)
Treść ogłoszenia
Portal eBudownictwoSerwisy GUNB:Przejdź do Projekt SOPABPrzejdź do SOPABPrzejdź do eBudownictwoPrzejdź do GUNBPrzejdź do eBudownictwo WnioskiPrzejdź do EDBPrzejdź do cKOBPrzejdź do CEEBPrzejdź do eCRUBPrzejdź do eWykonania ZastępczePrzejdź do SNRWBPrzejdź do RWDZPrzejdź do AkademiiUstawienia dostępnościStrona głównaTablica ogłoszeńCentrum pomocyZaloguj sięLista ogłoszeńNowy#106/2026Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dotyczącej zaprojektowania etapowania rozbiórki części budynku zlokalizowanego przy ul. Centralnej 73B w Krakowie.Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowejOgłoszenie ważne do:18.08.2026Data publikacji:07.07.2026Ostatnia aktualizacja:07.07.2026Informacje o postępowaniuOrgan prowadzący:Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego dla miasta KrakowaDane organu:Województwo Małopolskieul. Wielicka 28A30-552 KrakówZnak sprawy:RPE.52.19.2022.MKWPrzedmiot zleceniaOpis:Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dotyczącej zaprojektowania etapowania rozbiórki części budynku w oparciu o ostateczną decyzję PINB w Krakowie – Powiat Grodzki nr 166/09 z dnia 30 czerwca 2009 r., znak: ROiK II/III.SGA/JGO-7355-186/08, dotyczącej budynku zlokalizowanego na działce nr 216/181 obr. 54 – Nowa Huta przy ul. Centralnej 73B w Krakowie.Województwo:MałopolskiePowiat:KrakówTyp obiektu:Budynek mieszkalny wielorodzinnyRodzaj prac:Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowejCzas na wykonanie (w dniach):107Informacje dodatkoweWymagane kwalifikacje i uprawnienia:Uprawnienia architektoniczneUprawnienia konstrukcyjno-budowlaneUprawnienia sanitarneUprawnienia bez ograniczeńUprawnienia elektryczneUprawnienia bez ograniczeńUwagi:Termin i miejsce złożenia oferty: do dnia 18.08.2026 r. do godz. 12:00, za
pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: [adres e-mail dostępny w aplikacji]łączniki (3):Zapytanie Ofertowe wraz z załącznikami nr 1-3załącznik nr 4zalącznik nr 5Pełna treść ogłoszenia dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.Zaloguj się i złóż ofertę.Lista ogłoszeń2025 Główny Urząd Nadzoru BudowlanegoDeklaracja dostępnościPolityka prywatności
Części zamówienia (1)
Część 0: Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej rozbiórki
Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej i kosztorysowej dotyczącej etapowania rozbiórki 5 kondygnacji nadbudowy budynku.
Dokumenty (3)
- Zapytanie Ofertowe wraz z załącznikami nr 1-3pdf
- załącznik nr 4pdf
- zalącznik nr 5pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.