Przeglądy serwisowe urządzeń
Zamawiający: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ WOJEWÓDZKA STACJA POGOTOWIA RATUNKOWEGO W BIAŁYMSTOKU, Białystok
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Białystok
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przedmiotem zamówienia jest realizacja przeglądów serwisowych urządzeń na podstawie stawek ryczałtowych. Zamówienie podzielone jest na co najmniej 14 części. Wymagane jest posiadanie odpowiednich kwalifikacji zawodowych przez personel oraz ubezpieczenie OC na kwotę min. 50 000 zł.
Kluczowe wymagania
- Wykaz osób z odpowiednimi kwalifikacjami zawodowymi/szkoleniami
- Ubezpieczenie OC na sumę min. 50 000 zł
- Brak przesłanek wykluczenia (art. 7 ustawy o wspieraniu bezpieczeństwa narodowego)
Treść ogłoszenia
Zmiana terminu składania ofert
[.pdf 169 KB]
Modyfikacja Wersja edytowalna Załączników
[.doc.23,3 KB]
Zapytanie ofertowe EOP.334.11.26 przeglądy sprzętów medycznych – wersja 2 z dnia 6.07.2026r.
[.531 KB]
Modyfikacja Zapytania ofertowego EOP.11.26 z dnia 6.07.2026r.
[.pdf.214 KB]
Zapytanie ofertowe EOP.334.11.26 przeglądy sprzętów medycznych
[.pdf.529 KB]
Wersja edytowalna Załączników
[.doc.23,5 KB]
Części zamówienia (14)
Część 1: Część 1
Przeglądy serwisowe urządzeń.
Część 2: Część 2
Przeglądy serwisowe urządzeń.
Część 3: Część 3
Przeglądy serwisowe urządzeń.
Część 4: Część 4
Przeglądy serwisowe urządzeń.
Część 5: Część 5
Przeglądy serwisowe urządzeń.
Część 6: Część 6
Przeglądy serwisowe urządzeń.
Część 7: Część 7
Przeglądy serwisowe urządzeń.
Część 8: Część 8
Przeglądy serwisowe urządzeń.
Część 9: Część 9
Przeglądy serwisowe urządzeń.
Część 10: Część 10
Przeglądy serwisowe urządzeń.
Część 11: Część 11
Przeglądy serwisowe urządzeń.
Część 12: Część 12
Przeglądy serwisowe urządzeń.
Część 13: Część 13
Przeglądy serwisowe urządzeń.
Część 14: Część 14
Przeglądy serwisowe urządzeń.
Dokumenty (15)
- Modyfikacja Wersja edytowalna Załącznikówdocx
- Zapytanie ofertowe EOP.334.11.26 przeglądy sprzętów medycznych – wersja 2 z dnia 6.07.2026r.pdf
- Modyfikacja Zapytania ofertowego EOP.11.26 z dnia 6.07.2026r.pdf
- Zapytanie ofertowe EOP.334.11.26 przeglądy sprzętów medycznychpdf
- Wersja edytowalna Załącznikówdocx
- Zmiana terminu składania ofertpdf
- Informacja o wyborze cz. 3,9,10,13pdf
- Informacja o unieważnieniu postępowania cz. 1pdf
- Zapytanie ofertowe EOP.334.10.26 przeglądy sprzętów medycznych — 08.06.2026 [.pdf.531 KB]pdf
- Edytowalne załącznikidocx
- Wyjaśnienia treści zapytania ofertowego EOP.334.10.26pdf
- [.pdf 321 KB]doc
- Wyjaśnienia treści zapytania ofertowego EOP.334.10.26pdf
- Formularz Cenowy Zał nr 2 do zapytania ofertowego EOP.334.10.26 2.06 [docx 38kb]docx
- Informacja o unieważnieniu czynności wyboru i unieważnieniu cz. 13pdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.