Informacja o pierwszym przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości gruntowej w Lidzbarku Warmińskim
Zamawiający: Urząd Miejski w Lidzbarku Warmińskim, Lidzbark Warmiński (województwo warmińsko-mazurskie)
Budżet gminy Lidzbark Warmiński 2026 — co ta jednostka planuje wydać i na co.
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Lidzbark Warmiński, ul. Jarosława Dąbrowskiego (obręb 3, nr 7/9)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Informacja o przeprowadzonym (30.06.2026 r.) pierwszym przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości gruntowej w Lidzbarku Warmińskim (ul. Jarosława Dąbrowskiego, obręb 3, nr 7/9, powierzchnia 3502 m2). Przetarg zakończył się brakiem wpłaty wadium i brakiem osiągnięcia ceny.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 20.000,00 zł
Treść ogłoszenia
Lidzbark Warmiński, dnia 08.07.2026 rokuI N F O R M A C J ANa podstawie § 12 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 roku w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości (t. j. Dz. U. z 2021 roku, poz. 2213)podaję do publicznej wiadomości, na okres siedmiu dni tj. od dnia 08 lipca 2026r. do dnia 15 lipca 2026r. informację, że dnia 30 czerwca 2026r., w siedzibie Urzędu Miejskiego w Lidzbarku Warmińskim, odbył się pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej położonej w Lidzbarku Warmińskim przyul.Jarosława Dąbrowskiego,zapisanej w KW nr OL1L/00014846/3,oznaczonej w obrębie3numerem7/9o powierzchni3502 m2:Wadium – 20.000,00zł – brak wpłaty wadiumLiczba osób dopuszczonych do udziału w przetargu: 0Liczba osób niedopuszczonych do udziału w przetargu: 0Cena wywoławcza–205.700,00 złCena osiągnięta w przetargu –brakPRZETARG ZAKOŃCZYŁ SIĘ WYNIKIEM NEGATYWNYM.
Części zamówienia (1)
Część 0: Sprzedaż nieruchomości gruntowej przy ul. Jarosława Dąbrowskiego
Sprzedaż nieruchomości gruntowej o powierzchni 3502 m2 położonej w Lidzbarku Warmińskim (obręb 3, nr 7/9).
Dokumenty (2)
- Baza noclegowapdf
- Hotele, Hostele, Pensjonatypdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.