25/TP/26 Dostawa ambulansu sanitarnego
Zamawiający: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W MYŚLENICACH, Myślenice (województwo małopolskie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Dokumenty nie zawierają treści merytorycznej dotyczącej zamówienia publicznego. Wykryto błąd techniczny (429 Too Many Requests) oraz powtarzające się komunikaty o blokadzie dostępu i informację o konieczności skorzystania z API.
Części zamówienia (1)
Część 0: Brak danych
Brak informacji o przedmiocie zamówienia w dostarczonych materiałach.
Dokumenty (9)
- 22-06-2026-25-TP-2026-SWZ-Dostawa-ambulansu-sanitarnego.pdfpdf1783.93 kB
- Ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf53.88 kB
- Załączniki edytowalne.docxdocx112.88 kB
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdfpdf37.55 kB
- Wyjaśnienia z dnia 02.07.2026 .pdfpdf661.67 kB
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdfpdf37.55 kB
- Wyjaśnienia z dnia 01.07.2026 .pdfpdf256.17 kB
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia z dnia 06.07.2026 r..pdfpdf33.64 kB
- Wyjaśnienia z dnia 06.07.2026 .pdfpdf423.45 kB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.