Świadczenie usług kucharskich i kelnerskich w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym Leśnik w Orzechowie w 2026 roku
Zamawiający: Nadleśnictwo Ustka, Ustka (województwo pomorskie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy 'Leśnik' w Orzechowie
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na świadczenie usług kucharskich i kelnerskich w OSW Leśnik w Orzechowie w 2026 roku. Zamawiający wymaga zatrudnienia pracowników na podstawie umowy o pracę (kuchnia, pomoc kuchenna, kelnerzy). Przewidziano opcję zwiększenia zakresu prac do 20% wartości zamówienia. Procedura przyspieszona.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 2 300,00 zł
- Wymagane zatrudnienie pracowników na podstawie umowy o pracę
- Zgłoszenie elektroniczne przez platformę e-zamówienia
- Wymagany zaawansowany lub kwalifikowany podpis elektroniczny
Treść ogłoszenia
Nadleśnictwo Ustka, Ustka, pomorskie
Części zamówienia (1)
Część 0: Świadczenie usług kucharskich i kelnerskich w Ośrodku Szkoleniowo Wypoczynkowym Leśnik w Orzechowie w 2026 roku
Usługi kucharskie i kelnerskie w ośrodku wypoczynkowym.
Dokumenty (13)
- SA.270.1.8.2026 Ogłoszenie o zamówieniu z dnia 08.07.2026 r..pdfpdf
- SA.270.1.8.2026 SWZ.pdfpdf
- SA.270.1.8.2026 Załącznik nr 1 - Formularz ofertowy.docdoc
- SA.270.1.8.2026 Załącznik nr 2 - Formularz cenowy.docdoc
- SA.270.1.8.2026 Załącznik nr 3.1. - Wykaz stawianych warunków.pdfpdf
- SA.270.1.8.2026 Załącznik nr 3.2. Opis przedmiotu zamówienia.pdfpdf
- SA.270.1.8.2026 Załącznik nr 4 - JEDZ.docxdocx
- SA.270.1.8.2026 Załącznik nr 5 - Oświadczenie dot. podstaw wykluczenia.docxdocx
- SA.270.1.8.2026 Załącznik nr 6 - Zobowiązanie podmiotu trzeciego.docxdocx
- SA.270.1.8.2026 Załącznik nr 7 - Oświadczenie dot. grupy kapitałowe.docxdocx
- SA.270.1.8.2026 Załącznik nr 8 - Oświadczenie o aktualności informacji.docxdocx
- SA.270.1.8.2026 Załącznik nr 9 - Wykaz osób.docxdocx
- SA.270.1.8.2026 Załącznik nr 10- Wzór umowy.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.