Dostawa akceleratora do Nowego Szpitala Onkologicznego we Wrocławiu
Zamawiający: DCTK Z KBDSZ- PORADNIE SPECJALISTYCZNE
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Wrocław
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przetarg nieograniczony na dostawę akceleratora medycznego dla Nowego Szpitala Onkologicznego we Wrocławiu. Wymagane wadium w wysokości 50 000 zł. Składanie ofert wyłącznie drogą elektroniczną przez Platformę Marketplanet.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 50 000,00 zł
- Oferta musi być sporządzona w języku polskim
- Wymagany kwalifikowany podpis elektroniczny
- Składanie ofert wyłącznie drogą elektroniczną
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: ZP/PN/57/26/LSR/ML/TS
Numer postępowania ZP/PN/57/26/LSR/ML/TS
Typ postępowania Postępowanie unijne
Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Części zamówienia (1)
Część 0: Dostawa akceleratora do Nowego Szpitala Onkologicznego we Wrocławiu
Dostawa urządzenia medycznego (akceleratora) dla placówki onkologicznej we Wrocławiu.
Dokumenty (30)
- Dane kontaktowe
- 0.SWZ.docxdocx
- 1. Załącznik nr 1 do SWZ -Opis Przedmiotu Zamówienia-Specyfikacja Techniczna.docxdocx
- 2. Załącznik nr 2 - Formularz ofertowy.docdoc
- 3. Załącznik nr 3 - Formularz Cenowy.docdoc
- 4. Zał.nr do SWZ - JEDZ.zipzip
- 4a.Zał.nr 4a do SWZ-Oświadczenie sankcyjne Wykonawcy.docxdocx
- 4b.Zał.nr 4b do SWZ-Oświadczenie sankcyjne Pod. Udost.docxdocx
- 5.Zał. nr 5 do SWZ - Oświadczenie o grupie kapitałowej.docxdocx
- 6. Zał. nr 6 do SWZ-Projekt umowy 6.07.2026r.docxdocx
- Zał. nr 2 do umowy- ścieżka transportu w NSO.zipzip
- 7.Zał. nr 7 do SWZ-wzór zobowiązania podmiotu trzeciego.docxdocx
- 8.Zał. nr 8 do SWZ - Oświadczenie art.117 pzp.docxdocx
- 9. Zał. nr 9 -Oświadczenie o aktualności informacji.docxdocx
- 10.Zał. nr 10 do SWZ - Projekt Ochrony Radiologicznej (OR).zipzip
- Ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf
- Ogłoszenie o zmianie.pdfpdf
- Wyjaśnienia treści SWZ nr 1 z dnia 31.07.2026.pdfpdf
- OPZ. dostawa akceleratora _ po zmianach z dnia 31.07.2026.docxdocx
- 6. Zał. nr 6 do SWZ-Projekt umowy_ po zmianach z dnia 31.07.2026r.docxdocx
- NSO_260727_Akceleratory dokumentacja.zipzip
- Zmiana treści SWZ nr 1 z dnia 31.07.2026.pdfpdf
- Wyjaśnienia treści SWZ nr 1 z dnia 31.07.2026_ z logotypem.pdfpdf
- Zmiana treści SWZ nr 1 z dnia 31.07.2026 _ z logotypem.pdfpdf
- 9. Zał. nr 9 -Oświadczenie o aktualności informacji_ z logotypem.docxdocx
- Ogłoszenie o zmianie _ 12.08.2026r..pdfpdf
- Wyjaśnienia treści SWZ nr 2 z dnia 12.08.2026.docxdocx
- Zmiana Zał. nr 6 do SWZ-Projekt umowy 12.08.2026r.docxdocx
- Zmiana treści SWZ nr 2 z dnia 12.08.2026.docxdocx
- Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia..pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.