Budowa toru rowerowego pumptrack ze skateparkiem i infrastrukturą towarzyszącą w Iwoniczu-Zdroju
Zamawiający: URZĄD GMINY IWONICZ-ZDRÓJ, Iwonicz-Zdrój (województwo podkarpackie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Iwonicz, działka nr 5269/3, obręb Iwonicz
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na budowę toru rowerowego typu pumptrack wraz ze skateparkiem, instalacją odwodnienia, elektryką, monitoringiem, układem komunikacyjnym oraz małą architekturą i zielenią. Inwestycja obejmuje zagospodarowanie terenu na działce nr 5269/3 w Iwoniczu. Postępowanie prowadzone jest w trybie podstawowym z możliwością negocjacji.
Kluczowe wymagania
- Wykonanie co najmniej jednego zadania o charakterze zgodnym z zakresem (budowa toru pumptrack) o wartości min. 500 000,00 zł brutto w ciągu
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: IR.271.14.2026.IZ
Numer postępowania IR.271.14.2026.IZ
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (1)
Część 0: Budowa budowli sportowej – toru rowerowego pumptrack ze skateparkiem i infrastrukturą
Budowa toru pumptrack, skateparku, instalacji odwodnienia, elektryki, monitoringu, układu komunikacyjnego oraz małej architektury i zieleni.
Dokumenty (20)
- Dane kontaktowe
- SWZ .docdoc
- Załączniki od nr 1 do nr 7 do SWZ.docdoc
- Załącznik nr 8 do SWZ - Projekt umowy.docxdocx
- załącznik nr 9 – dokumentacja techniczna.zipzip
- Odpowiedzi na pytania zestaw nr 1 oraz zmiana SWZ nr 1.pdfpdf
- SWZ z dnia 15 lipca 2026 r..docdoc
- Załącznik nr 8 do SWZ - Projekt umowy z dnia 15 lipca 2026 r..docxdocx
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdfpdf
- Ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf
- Zmiana SWZ nr 2 z 21 lipca 2026.pdfpdf
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia nr 2.pdfpdf
- Zmiana SWZ nr 3 z 24 lipca 2026.pdfpdf
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia nr 3.pdfpdf
- Zmiana SWZ nr 4 z 28 lipca 2026.pdfpdf
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdfpdf
- Zmiana SWZ nr 5 z 29 lipca 2026.pdfpdf
- Projekty techniczne.zipzip
- Odpowiedzi na pytania zestaw nr 2 oraz zmiana SWZ nr 6.pdfpdf
- Załącznik nr 8 do SWZ - Projekt umowy z dnia 30 lipca 2026 r..docxdocx
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.