Dostawa macierzy dyskowej wraz z zestawem dysków
Zamawiający: ipanlublin (ezamawiajacy.pl), Lublin
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Lublin
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dostawę macierzy dyskowej wraz z zestawem dysków dla Instytutu Agrofizyki PAN w Lublinie. Postępowanie prowadzone w trybie podstawowym, bez negocjacji i bez możliwości składania ofert częściowych lub wariantowych. Brak wymogu wnoszenia wadium. Składanie ofert wyłącznie drogą elektroniczną przez platformę Marketplanet.
Kluczowe wymagania
- Brak wadium
- Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu (Załącznik nr 3)
- Składanie ofert wyłącznie elektronicznie przez platformę
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: A-2401-57/2026
Numer postępowania A-2401-57/2026
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (1)
Część 0: Dostawa macierzy dyskowej wraz z zestawem dysków
Dostawa macierzy dyskowej wraz z zestawem dysków na rzecz Instytutu Agrofizyki PAN.
Dokumenty (16)
- Dane kontaktowe
- SWZ A-2401-57_2026.docdoc
- SWZ A-2401-57_2026.pdfpdf
- Formularz ofertowy A-2401-57_2026.docdoc
- Załączniki w wersji edytowalnej A-2401-57_2026.docdoc
- Ogłoszenie o zamówieniu A-2401-57_2026.pdfpdf
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia A-2401-57_2026.pdfpdf
- Zmiana treści SWZ z dnia 17.07.2026.pdfpdf
- Zmiana treści SWZ z dnia 17.07.2026.docxdocx
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia z dnia 20.07.2026.pdfpdf
- Zmiana treści SWZ z dnia 20.07.2026.docxdocx
- Zmiana treści SWZ z dnia 20.07.2026.pdfpdf
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia z dnia 21.07.2026.pdfpdf
- Wyjaśnienia i zmiana treści SWZ z dnia 21.07.2026.docxdocx
- Wyjaśnienia i zmiana treści SWZ z dnia 21.07.2026.pdfpdf
- Wzór umowy - wersja jednolita po zmianie z dnia 21.07.2026.docdoc
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.