Dostawa energii elektrycznej do Muzeum Narodowego we Wrocławiu i jego Oddziałów
Zamawiający: mnwr (ezamawiajacy.pl), Warszawa
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Muzeum Narodowe we Wrocławiu i jego Oddziały
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przetarg nieograniczony na dostawę energii elektrycznej dla Muzeum Narodowego we Wrocławiu oraz jego oddziałów na okres 12 miesięcy. Zamawiający nie dopuszcza podziału na części ani ofert wariantowych. Wymagane jest wykazanie doświadczenia w dostawach energii (min. 2 umowy z wolumenem min. 1,5 mln kWh każda w ciągu 12 miesięcy w ciągu ostatnich 3 lat).
Kluczowe wymagania
- Doświadczenie: min. 2 dostawy energii elektrycznej na podstawie 2 odrębnych umów w ciągu ostatnich 3 lat
- Wolumen: każda z dostaw min. 1 500 000 kWh w ciągu 12 kolejnych miesięcy
- Brak podstaw do wykluczenia wykonawcy
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: DZP/271/7/2026
Numer postępowania DZP/271/7/2026
Typ postępowania Postępowanie unijne
Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Części zamówienia (1)
Część 0: Dostawa energii elektrycznej do Muzeum Narodowego we Wrocławiu i jego Oddziałów
Dostawa energii elektrycznej dla Muzeum Narodowego we Wrocławiu oraz jego oddziałów na okres 12 miesięcy.
Dokumenty (19)
- Dane kontaktowe
- SWZ DOSTAWA ENERGII.pdfpdf
- ZAŁĄCZNIK NR 1 DO SWZ - OPZ (WYKAZ PUNKTÓW).pdfpdf
- ZAŁĄCZNIK NR 2 DO SWZ - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY.pdfpdf
- ZAŁĄCZNIK NR 7 do SWZ - FORMULARZ OFERTY.docxdocx
- Zal nr 3 do SWZ Wykaz dostaw.docdoc
- Zal nr 4 do SWZ Zobowiązanie do oddania zasobów.docdoc
- Zal nr 5 do SWZ Oswiadczenie Grupa kapitalowa.docdoc
- Zal nr 6 do SWZ Oświadczenie o aktualności JEDZ.docdoc
- Zal nr 9 do SWZ Oświadczenia sankcyjne.docxdocx
- Zal nr 10 do SWZ Oświadczenie podmiotu udostępniajacego.docxdocx
- Zal nr 11 do SWZ Oświadczenie wspólne ubieganie się o zamówienie.docdoc
- 2026-07-08 Odpowiedzi na pytania.pdfpdf
- Udostępnienie JEDZ.pdfpdf
- Zal nr 8 do SWZ JEDZ.zipzip
- 2026-07-14 Odpowiedzi na pytania sig.pdfpdf
- 2026-07-16 Odpowiedzi na pytania sig.pdfpdf
- 2026-OJS128-00464855-pl-ts.pdfpdf
- 2026-07-17 Odpowiedzi na pytania sig.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.