Testy i akcesoria do diagnostyki mikrobiologicznej w podziale na pakiety
Zamawiający: nieklanska (ezamawiajacy.pl), Nieklan
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Warszawa, ul. Niekłańska 4/24 (Zakład Diagnostyki Laboratoryjnej Szpitala)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dostawy odczynników, testów i akcesoriów do diagnostyki mikrobiologicznej oraz dzierżawę aparatury dla Szpitala Dziecięcego w Warszawie. Przedmiot podzielony na 4 pakiety (odczynniki, testy szybkie, karty do analizatora VITEK 2, butelki do posiewów z dzierżawą aparatu). Okres realizacji: 36 miesięcy.
Kluczowe wymagania
- Wymagane zgłoszenie elektroniczne
- Oferty wariantowe niedozwolone
- Okres ważności oferty: 90 dni
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: RZP – 26/AK/2026
Numer postępowania RZP – 26/AK/2026
Typ postępowania Postępowanie unijne
Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Części zamówienia (4)
Część 1: Pakiet nr 1 - Krążki antybiogramowe i testy do oznaczania lekowrażliwości i wykrywania mechanizmów oporności bakterii
Dostawa krążków antybiogramowych i testów do oznaczania lekowrażliwości oraz wykrywania mechanizmów oporności bakterii.
Część 2: Pakiet nr 2 - Szybkie testy do diagnostyki mikrobiologicznej oraz generatory gazów
Dostawa szybkich testów do diagnostyki mikrobiologicznej oraz generatorów gazów.
Część 3: Pakiet nr 3 - Karty do identyfikacji drobnoustrojów i karty antybiogramowe oraz odczynniki i akcesoria do analizatora VITEK 2 Compact
Dostawa kart do identyfikacji drobnoustrojów, kart antybiogramowych oraz odczynników i akcesoriów do analizatora VITEK 2 Compact.
Część 4: Pakiet nr 4 - Butelki do posiewu krwi i płynów ustrojowych wraz z dzierżawą aparatu do hodowli krwi
Dostawa butelek do posiewu krwi i płynów ustrojowych oraz dzierżawa aparatu do hodowli krwi.
Dokumenty (20)
- Dane kontaktowe
- Załącznik nr 1 do SWZ oraz nr 1 do Umowy - Formularz ofertowy.docdoc
- Załącznik nr 2 do SWZ oraz nr 2 do Umowy - Formularz asortymentowo-cenowy.xlsxxlsx
- Załącznik nr 3 do Umowy dzierżawy - Protokół zdawczo-odbiorczy.docxdocx
- Załącznik nr 4 do SWZ - Oświadczenie wykonawcy .docdoc
- Załącznik nr 4 do Umowy dzierżawy - Umowa pow. przet. danych osob..pdfpdf
- Załącznik nr 5 do SWZ - Wzór umowy.pdfpdf
- Załącznik nr 5a do SWZ- Wzór umowy - dzierżawa.pdfpdf
- Załącznik nr 6 do SWZ - Grupa kapitałowa.docdoc
- Załącznik nr 7 do SWZ - Oświadczenie Wykonawcy art. 5k i art. 7.docdoc
- Załącznik nr 8 do SWZ - Oświadczenie art 117.docdoc
- 1. Ogłoszenie_TED_UE_469446-2026_26_AK_2026.pdfpdf
- SWZ - RZP-26-AK-2026.pdfpdf
- 1. Wyjaśnienie i zmiana treści SWZ z dn. 06.08.2026.pdfpdf
- 00.Załącznik nr 5a do SWZ- Wzór umowy - dzierżawa - Zmiana_06.08.2026.pdfpdf
- 00.Załącznik nr 5 do SWZ - Wzór umowy_Zmiana_06.08.2026.pdfpdf
- 1. Wyjaśnienie SWZ - pyt. nr 45_z dn. 11.08.2026.pdfpdf
- 1. Wyjaśnienie SWZ - pyt. nr 46_z dn. 11.08.2026.pdfpdf
- 1. Ogłoszenie_TED_UE_2026-OJS154-00559155_RZP_26.pdfpdf
- Zmiana treści SWZ_Przesunięcie terminu otwarcia z dn. 12.08.2026.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.