Dokumentacja na modernizację i rozbudowę oczyszczalni ścieków w Cedrowicach
Zamawiający: opk (ezamawiajacy.pl), Warszawa
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Cedrowice, gmina Ozorków
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie projektu technicznego modernizacji i rozbudowy oczyszczalni ścieków w Cedrowicach. Zakres obejmuje budowę nowych obiektów (pompownia główna, reaktor biologiczny, stacja PIX, osadnik wtórny) oraz modernizację istniejących. Dokumentacja znajduje się na etapie projektu budowlanego.
Kluczowe wymagania
- Wykazanie zdolności finansowej: min. 1 000 000,00 PLN
- Doświadczenie: min. 2 usługi pełnienia funkcji Inżyniera Kontraktu/nadzoru nad robotami budowlanymi o wartości min. 5 000 000,00 zł brutto (
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: 2026/OPK/JRP/IK
Numer postępowania 2026/OPK/JRP/IK
Typ postępowania Postępowanie unijne
Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Części zamówienia (1)
Część 0: Dokumentacja na modernizację i rozbudowę oczyszczalni ścieków w Cedrowicach
Opracowanie projektu technicznego modernizacji i rozbudowy oczyszczalni ścieków, obejmujące budowę nowych obiektów i modernizację istniejących.
Dokumenty (28)
- Dane kontaktowe
- zał. nr 1 do SWZ - OPZ z zał.zipzip
- zał. nr 2 do SWZ - IPU z zał(2).7z7z
- zał. nr 3 Instrukcja korzystania z Ptatformy(2).7z7z
- Formularz 3.1 - JEDZ.zipzip
- SWZ_OPK_IK.pdfpdf
- zał. nr 1 do SWZ - OPZ z zał-Aktualizacja 10.07.zipzip
- 2026-OJS133-00486637-pl-ts.pdfpdf
- komunikat - 14.07.26 r.pdfpdf
- Ogłoszenie o zamówieniu 2026-OJS130-00475187-pl.pdfpdf
- Odpowiedzi na pytania 16.07.2026.pdfpdf
- SWZ_OPK_IK - aktualizacja 16.07.2026.pdfpdf
- 2026-OJS135-00492671-pl-ts.pdfpdf
- Wyjaśnienia i zmiana SWZ z 30.07.26.pdfpdf
- SWZ_OPK_IK - aktualizacja 30.07.26.pdfpdf
- 2026-OJS145-00529440-pl-ts.pdfpdf
- Wyjaśnienia i zmiana SWZ z 07.08.26.pdfpdf
- SWZ_OPK_IK - aktualizacja 07.08.pdfpdf
- załączniki do SWZ - edytowalne.docxdocx
- 2026-OJS151-00548366-pl.pdfpdf
- Zmiana SWZ z 11.08.26.pdfpdf
- SWZ_OPK_IK - aktualizacja 11.08.pdfpdf
- Załacznik nr 1 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia_zmiany_11.08.pdfpdf
- IPU_Umowa_IK_OPK_zmiany_11.08.pdfpdf
- Zalacznik_nr_4_Harmonogram_zmiany_11.08.docxdocx
- 2026-OJS153-00554886-pl.pdfpdf
- Wyjaśnienia i zmiana SWZ z 17.08.26.pdfpdf
- Formularz 2.1 do SWZ - Formularz oferty_17.08.docxdocx
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.