Remont sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Pakosławiu
Zamawiający: URZĄD MIEJSKI W IŁŻY, Iłża
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Pakosław 54 B, 27-100 Iłża
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przedmiotem zamówienia jest remont sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Pakosławiu. Zakres prac obejmuje renowację parkietu (cyklinowanie, lakierowanie, wyznaczenie linii), renowację listew, drabinek i osłon grzejników, roboty malarskie oraz wymianę stolarki drzwiowej (dwie pary drzwi aluminiowych, w tym jedne drzwi ewakuacyjne z okuciem antypanicznym).
Kluczowe wymagania
- Wypełniony formularz cenowo-ofertowy
- Dokument potwierdzający sposób reprezentowania Wykonawcy (KRS/CEIDG)
- Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu
- Dostarczenie atestów i aprobat technicznych na materiały
Treść ogłoszenia
Zapytanie ofertowe na zadanie: Remont sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Pakosławiu
Pobierz artykuł w formie pliku
Drukuj
treść tego artykułu
Powrót
do poprzedniej strony
Kontakt
na stronie Kontakt
Rodzaj dokumentu
Zamówienia Publiczne do 170.000 zł
Dziedzina
Zamówienia Publiczne do 170.000 zł
Dziedzina dodatkowa
Zamówienia Publiczne do 170.000 zł
Numer
13/2024-2029/2026//
Data podpisania
2026-07-10 12:11
Dokumenty nowelizujące
Dokument nie został znowelizowany
Dokumenty nowelizowane
Dokument nie nowelizuje innych dokumentów
Załączniki (6)
Oprogramowanie
Pobierz wszystkie załączniki
Zapytanie ofertowe
1 MB
Wytworzył:
Data wytworzenia:
2026-07-10
Data publikacji:
2026-07-10
Załącznik nr 1- Formularz ofertowo-cenowy
22 kB
Wytworzył:
Data wytworzenia:
2026-07-10
Data publikacji:
2026-07-10
załącznik nr 2 -wzór umowy
41 kB
Wytworzył:
Data wytworzenia:
2026-07-10
Data publikacji:
2026-07-10
załącznik nr 3- przedmiar robót
111 kB
Wytworzył:
Data wytworzenia:
2026-07-10
Data publikacji:
2026-07-10
załącznik nr 4- specyfikacja techniczna
79 kB
Wytworzył:
Data wytworzenia:
2026-07-10
Data publikacji:
2026-07-10
załącznik nr 5- oświadczenie
16 kB
Wytworzył:
Data wytworzenia:
2026-07-10
Data publikacji:
2026-07-10
Opublikował:
Rafał
Ostatnia aktualizacja:
10 / 07 / 2026
Opublikowano:
10 / 07 / 2026
Historia zmian
Pobierz artykuł w formie pliku
Drukuj
treść tego artykułu
Powrót
do poprzedniej strony
Kontakt
na stronie Kontakt
Części zamówienia (2)
Część 1: Remont sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Pakosławiu
Kompleksowy remont sali gimnastycznej obejmujący podłogi, malowanie oraz wymianę drzwi.
Część 2: Remont sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Pakosławiu
Kompleksowy remont sali gimnastycznej obejmujący podłogi, malowanie oraz wymianę drzwi.
Dokumenty (6)
- Zapytanie ofertowe1 MB.html
- Załącznik nr 1- Formularz ofertowo-cenowy22 kB.html
- załącznik nr 2 -wzór umowy41 kB.html
- załącznik nr 3- przedmiar robót111 kB.html
- załącznik nr 4- specyfikacja techniczna79 kB.html
- załącznik nr 5- oświadczenie16 kB.html
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.