Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej pola kempingowego na terenie MGOSiR w Iłży
Zamawiający: URZĄD MIEJSKI W IŁŻY, Iłża
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Iłża, teren MGOSiR (dz. nr ew. 872, 873, 875, 876, 877/4, 879, 880, 881)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na opracowanie pełnej dokumentacji projektowej (projekt budowlany, techniczny, wykonawczy, zagospodarowania terenu) oraz kosztorysów dla pola kempingowego. Zakres obejmuje m.in. budowę budynku sanitarnego, drogi, infrastruktury wodno-kanalizacyjnej, elektrycznej, oświetlenia, monitoringu oraz małej architektury. Wymagana wizja lokalna przed złożeniem oferty.
Kluczowe wymagania
- Wymagane uprawnienia budowlane (projektowe)
- Aktualne zaświadczenia o przynależności do izby samorządu zawodowego
- Obowiązek przeprowadzenia wizji lokalnej przed złożeniem oferty
- Nadzór autorski w okresie realizacji robót
- Uzyskanie wszystkich niezbędnych decyzji i pozwoleń na budowę
Treść ogłoszenia
Zapytanie ofertowe na zadanie: Wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej pola kempingowego na terenie MGOSiR w Iłży
Pobierz artykuł w formie pliku
Drukuj
treść tego artykułu
Powrót
do poprzedniej strony
Kontakt
na stronie Kontakt
Rodzaj dokumentu
Zamówienia Publiczne do 170.000 zł
Dziedzina
Zamówienia Publiczne do 170.000 zł
Dziedzina dodatkowa
Zamówienia Publiczne do 170.000 zł
Numer
12/2024-2029/2026//
Data podpisania
2026-07-08 14:32
Dokumenty nowelizujące
Dokument nie został znowelizowany
Dokumenty nowelizowane
Dokument nie nowelizuje innych dokumentów
Załączniki (5)
Oprogramowanie
Pobierz wszystkie załączniki
Zapytanie ofertowe
1 MB
Wytworzył:
Data wytworzenia:
2026-07-08
Data publikacji:
2026-07-08
Załącznik nr 1- Formularz ofertowo-cenowy
22 kB
Wytworzył:
Data wytworzenia:
2026-07-08
Data publikacji:
2026-07-08
załącznik nr 2 -wzór umowy
103 kB
Wytworzył:
Data wytworzenia:
2026-07-08
Data publikacji:
2026-07-08
załącznik nr 3- oświadczenie
16 kB
Wytworzył:
Data wytworzenia:
2026-07-08
Data publikacji:
2026-07-08
mapa poglądowa
869 kB
Wytworzył:
Data wytworzenia:
2026-07-08
Data publikacji:
2026-07-08
Opublikował:
Rafał
Ostatnia aktualizacja:
08 / 07 / 2026
Opublikowano:
08 / 07 / 2026
Historia zmian
Pobierz artykuł w formie pliku
Drukuj
treść tego artykułu
Powrót
do poprzedniej strony
Kontakt
na stronie Kontakt
Części zamówienia (1)
Część 0: Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej pola kempingowego na terenie MGOSiR w Iłży
Opracowanie pełnej dokumentacji projektowej i kosztorysowej dla pola kempingowego, w tym projektów budowlanych, technicznych i wykonawczych oraz uzyskanie pozwoleń.
Dokumenty (5)
- Zapytanie ofertowe1 MB.html
- Załącznik nr 1- Formularz ofertowo-cenowy22 kB.html
- załącznik nr 2 -wzór umowy103 kB.html
- załącznik nr 3- oświadczenie16 kB.html
- mapa poglądowa869 kB.html
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.