Kompleksowe sprzątanie i prace gospodarczo-konserwatorskie w Sądzie Rejonowym w Dąbrowie Górniczej

Zamawiający: SĄD REJONOWY W DĄBROWIE GÓRNICZEJ, Dąbrowa Górnicza (województwo śląskie)

Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.

Termin składania ofert
Rodzaj zamówienia
uslugi
Miejsce realizacji
Dąbrowa Górnicza, ul. Graniczna 23
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Zapytanie ofertowe na świadczenie usług kompleksowego sprzątania pomieszczeń Sądu Rejonowego w Dąbrowie Górniczej oraz wykonywanie prac gospodarczo-konserwatorskich. Postępowanie prowadzone w trybie podstawowym (art. 275 ust. 1 pkt 1).

Treść ogłoszenia

Postępowanie w trybie podstawowym - art. 275 ust 1 pkt 1 - Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej

Strona korzysta z plików

cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z

Polityką prywatności

. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików

cookies

w Twojej przeglądarce.

Zamknij informację o

cookies

Przejdź do wyszukiwarki

Przejdź do menu

Przejdź do treści

Mapa serwisu

Postępowanie w trybie podstawowym - art. 275 ust 1 pkt 1 - Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej

Sąd Rejonowy

w Dąbrowie Górniczej

Wyszukiwarka

Wyszukiwana fraza

Szukaj

Ustawienia

Zmień kontrast

Czcionka

Powiększ czcionkę

Biuletyn Informacji Publicznej

otwiera się w nowym oknie

Ogłoszenia

expand menu Ogłoszenia

Aktualności i komunikaty

Ogłoszenia sądowe

Ogłoszenia komornicze

Działalność sądu

expand menu Działalność sądu

Podstawa działania

Siedziba i godziny urzędowania

Struktura organizacyjna

Kierownictwo, organy sądu

Praca w sądzie

Zamówienia publiczne

Majątek i dochody jednostki

Zarządzenia Prezesa i Dyrektora Sądu

Obsługa interesanta

expand menu Obsługa interesanta

Załatw sprawę przez internet

Informacje dodatkowe dla interesantów

Opłaty

Orzecznictwo

Dostęp do informacji publicznej

Skargi i wnioski

Ochrona danych osobowych (RODO)

Informacje dodatkowe

expand menu Informacje dodatkowe

Przyjazny pokój przesłuchań

Inne

Redakcja

Strona główna BIP

otwiera się w nowym oknie

Jednostka nadrzędna

Ważne linki

Pomoc prawna

Mediacje

Informacje dla osób ze szczególnymi potrzebami

Ankieta oceny satysfakcji interesanta

Rodzina 800+

otwiera się w nowym oknie

Niebieska linia

otwiera się w nowym oknie

Strona główna

Działalność sądu

Zamówienia publiczne

Postępowanie w trybie podstawowym - art. 275 ust 1 pkt 1

Postępowanie w trybie podstawowym - art. 275 ust 1 pkt 1

Link do artykułu został skopiowany do schowka.

×

Nazwa:

Świadczenie usługi kompleksowego sprzątania pomieszczeń Sądu Rejonowego w Dąbrowie Górniczej oraz wykonywanie prac gospodarczo-konserwatorskich.

Oznaczenie postępowania:

OFIN.261.2.2026

Tryb:

zapytanie ofertowe

Termin składania ofert:

17 lipca 2026, godz 09:00

Dokumentacja:

Postępowanie w trybie podstawowym -  art. 275 ust 1 pkt 1 ­- Świadczenie usługi kompleksowego sprzątania pomieszczeń Sądu Rejonowego w Dąbrowie Górniczej oraz wykonywanie prac gospodarczo-konserwatorskich.

Link do zapytania ofertowego w portalu EZamowienia

Rozstrzygnięcie postępowania:

b/d

Osoba kontaktowa:

Marta Kostecka

Drukuj informację

otwiera się w nowym oknie

Rozwiń rejestr zmian

Rejestr zmian dla: Postępowanie w trybie podstawowym - art. 275 ust 1 pkt 1

Podmiot odpowiedzialny:

Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej

Wytworzył:

b/d

Opublikował:

Admin SRDG

Dokument z dnia:

2026-07-09 10:34:57

Publikacja w dniu:

2026-07-09 10:34:57

Zmiany:

Podejrzyj

Podmiot odpowiedzialny:

Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej

Wytworzył:

b/d

Opublikował:

Admin SRDG

Dokument z dnia:

2026-07-09 10:16:16

Publikacja w dniu:

2026-07-09 10:16:16

Zmiany:

Podejrzyj

Informacje

Mapa serwisu

Polityka prywatności

Kontakt z administratorem

Pomoc

Deklaracja dostępności

Dane teleadresowe

Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej

ul. Graniczna 23

41-300 Dąbrowa Górnicza

tel. (32) 295-94-65

NIP 629-15-22-610

Regon 000 322 063

Serwis pełni funkcję strony Biuletynu Informacji Publicznej Sądu Rejonowego w Dąbrowie Górniczej. Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej nie posiada stron na portalach społecznościowych.

2026

Copyright by

Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej

Realizacja dostępnej strony internetowej: Agencja 4real

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Świadczenie usługi kompleksowego sprzątania pomieszczeń Sądu Rejonowego w Dąbrowie Górniczej oraz wykonywanie prac gospodarczo-konserwatorskich

    Usługa kompleksowego sprzątania pomieszczeń oraz wykonywanie prac gospodarczo-konserwatorskich na terenie Sądu.

Dokumenty (2)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Kompleksowe sprzątanie i prace gospodarczo-konserwatorskie w Sądzie Rejonowym w Dąbrowie Górniczej — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne