Roboty budowlane w lokalu przy ul. Tynieckiej 54 w Warszawie
Zamawiający: POWIATOWY INSPEKTORAT NADZORU BUDOWLANEGO W OPOLU, Opole (województwo opolskie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Warszawa, ul. Tyniecka 54, lokal nr 3
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamawiający poszukuje wykonawcy do przeprowadzenia robót budowlanych mających na celu przywrócenie lokalu nr 3 przy ul. Tynieckiej 54 w Warszawie do celu mieszkalnego (obecnie lokal służy jako placówka opieki nad dziećmi). Przedmiotem jest m.in. demontaż i wyniesienie elementów wyposażenia oraz uporządkowanie terenu. Kryterium wyboru: najniższa cena.
Kluczowe wymagania
- Doświadczenie: min. 1 robota budowlana o podobnym charakterze o wartości min. 4 000 zł brutto w ciągu ostatnich 5 lat
- Uprawnienia: min. 1 osoba z uprawnieniami budowlanymi do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno-budowlanej (min. zakres ograniczcz
- Ubezpieczenie OC: aktualne, o wysokości min. równej wartości składanej oferty brutto
- Brak zgody na podwykonawców (wykonanie we własnym zakresie)
- Oferta musi być złożona certyfikatem podpisu elektronicznego
Treść ogłoszenia
Portal eBudownictwoSerwisy GUNB:Przejdź do Projekt SOPABPrzejdź do SOPABPrzejdź do eBudownictwoPrzejdź do GUNBPrzejdź do eBudownictwo WnioskiPrzejdź do EDBPrzejdź do cKOBPrzejdź do CEEBPrzejdź do eCRUBPrzejdź do eWykonania ZastępczePrzejdź do SNRWBPrzejdź do RWDZPrzejdź do AkademiiUstawienia dostępnościStrona głównaTablica ogłoszeńCentrum pomocyZaloguj sięLista ogłoszeńNowy#109/2026Wykonanie robót budowlanych, polegających na przywróceniu do poprzedniego sposobu użytkowania, tj. na cele mieszkalne, lokalu nr 3 w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Tynieckiej 54 w Warszawie.Doprowadzenie do stanu poprzedniegoOgłoszenie ważne do:30.07.2026Data publikacji:09.07.2026Ostatnia aktualizacja:09.07.2026Informacje o postępowaniuOrgan prowadzący:Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego dla miasta st WarszawyDane organu:Województwo Mazowieckieul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 1102-366 WarszawaZnak sprawy:WOF4.262.104.2026Przedmiot zleceniaOpis:Wykonanie robót budowlanych, polegających na przywróceniu do poprzedniego sposobu użytkowania, tj. na cele mieszkalne, lokalu nr 3 w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Tynieckiej 54 w Warszawie wykorzystywanego na cele opieki nad dziećmi.Województwo:MazowieckiePowiat:WarszawaGmina:MokotówTyp obiektu:Budynek mieszkalny wielorodzinnyRodzaj prac:Doprowadzenie do stanu poprzedniegoCzas na wykonanie (w dniach):20Informacje dodatkoweWymagane kwalifikacje i uprawnienia:Uprawnienia konstrukcyjno-budowlaneZałączniki (1):zapytanie ofertowePełna treść ogłoszenia dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.Zaloguj się i złóż ofertę.Lista ogłoszeń2025 Główny Urząd Nadzoru BudowlanegoDeklaracja dostępnościPolityka prywatności
Części zamówienia (1)
Część 0: Wykonanie robót budowlanych w lokalu przy ul. Tynieckiej 54
Przywrócenie lokalu nr 3 przy ul. Tynieckiej 54 w Warszawie do celu mieszkalnego.
Dokumenty (1)
- zapytanie ofertowepdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.