Fizjoterapeuta w Klubie Senior+ w Stryszowie
Zamawiający: GMINA STRYSZÓW, Stryszów (województwo małopolskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Stryszów, Klub Senior+
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Rozeznanie rynku na świadczenie usług fizjoterapeutycznych w Klubie Senior+ w Stryszowie. Przedmiotem jest realizacja usług za stawkę godzinową. Procedura ma na celu wyłonienie wykonawcy do realizacji zadań w placówce.
Treść ogłoszenia
Zapytanie cenowe w ramach procedury rozeznania rynku na stanowisko fizjoterapeuty w Klubie Senior+ w Stryszowie.ZałącznikiZapytanie ofertowe - GOPS Stryszów - 2026Oswiadczenie o spełnianiu kryteriówOferta cenowa GOPS Stryszów - 2026Informacja RODOKategoria:Zapytania ofertoweDodano:08-07-2026Dodano przez:GOPS StryszówDane adresoweGminny Ośrodek Pomocy Społecznej w StryszowieStryszów 55734-146 StryszówGminny Ośrodek Pomocy SpołecznejKlub Senior+Dane kontaktoweSekretariat:tel.: 33 [adres e-mail dostępny w aplikacji]ół Interdyscyplinarny:tel.: 511 650 [adres e-mail dostępny w aplikacji]Świadczenia rodzinne:tel.: 33 8797150 wew. 22tel. kom.: 577 517 [adres e-mail dostępny w aplikacji] Alimentacyjny:tel.: 33 8797150 wew. 22tel. kom.: 577 517 582Pracownicy socjalni:tel.: 33 8797150 wew. [adres e-mail dostępny w aplikacji]ęgowość:tel.: 33 8797150 wew. [adres e-mail dostępny w aplikacji] Senior+:tel.: 500 720 [adres e-mail dostępny w aplikacji]ówka Wsparcia Dziennego:tel.: 500 720 [adres e-mail dostępny w aplikacji] ochrony danych:Jakub [adres e-mail dostępny w aplikacji] linki
Części zamówienia (1)
Część 0: Usługi fizjoterapeutyczne w Klubie Senior+
Świadczenie usług fizjoterapeutycznych na stanowisku fizjoterapeuty w Klubie Senior+ w Stryszowie.
Dokumenty (5)
- Zapytanie ofertowe - GOPS Stryszów - 2026
- Oswiadczenie o spełnianiu kryteriów
- Oferta cenowa GOPS Stryszów - 2026
- Informacja RODO
- PROTOKÓŁ Z WYBORU OFERTY NAJKORZYSTNIEJSZEJ 20.07.2026 - podpisany
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.