Wykonanie koncepcji drogowej dla zadania: Rozbudowa ul. Naftowej w Częstochowie
Zamawiający: MIEJSKI ZARZĄD DRÓG I TRANSPORTU W CZĘSTOCHOWIE, Częstochowa
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Częstochowa, ul. Naftowa
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamawiający poszukuje wykonawcy do opracowania koncepcji drogowej dla rozbudowy ul. Naftowej w Częstochowie (droga klasy L). Koncepcja musi być zgodna z przepisami techniczno-budowlanymi i zawierać szacunkową analizę kosztów. Termin realizacji to 4 miesiące od podpisania umowy. Kryterium wyboru: cena brutto.
Kluczowe wymagania
- Doświadczenie: wykonanie co najmniej jednej usługi polegającej na wykonaniu koncepcji lub projektu rozbudowy/przebudowy/budowy drogi (jezdni
- ciągi piesze, skrzyżowanie, oświetlenie, kanalizacja) w ciągu ostatnich 5 lat.
- Wykaz osób i wykaz usług w ofercie.
- Możliwość wglądu w dokumenty potwierdzające uprawnienia i doświadczenie.
Treść ogłoszenia
Wykonanie koncepcji drogowej dla zadania: Rozbudowa ul. Naftowej w Częstochowie (ZP.26.2.130.2026)
2026-07-09 13:04
Załączniki
ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT (130) 09.07.2026.pdf
ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT (130) 09.07.2026.pdf
300.45 KB
1. FORMULARZ OFERTY.doc
1. FORMULARZ OFERTY.doc
38 KB
4. WZÓR UMOWY.pdf
4. WZÓR UMOWY.pdf
194.86 KB
5. KLAUZULA INFORMACYJNA - RODO.docx
5. KLAUZULA INFORMACYJNA - RODO.docx
401.31 KB
7. WARUNKI TECHNICZNE.zip
7. WARUNKI TECHNICZNE.zip
472.12 KB
8. WYKAZ OSÓB.docx
8. WYKAZ OSÓB.docx
20.14 KB
3. MAPA.pdf
3. MAPA.pdf
271.95 KB
9. WYKAZ USŁUG.doc
9. WYKAZ USŁUG.doc
34.5 KB
2. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.doc
2. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.doc
38.5 KB
6. OŚWIADCZENIE.doc
6. OŚWIADCZENIE.doc
32 KB
Drukuj
Drukuj
Drukuj
Zapisz do pdf
Metryczka
Metryczka
Części zamówienia (1)
Część 0: Wykonanie koncepcji drogowej dla zadania: Rozbudowa ul. Naftowej w Częstochowie
Opracowanie koncepcji drogowej dla rozbudowy ul. Naftowej w Częstochowie (droga klasy L), obejmującej analizę kosztów i elementy niezbędne do dokumentacji projektowej.
Dokumenty (11)
- Instrukcja
- ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT (130) 09.07.2026.pdf
- 1. FORMULARZ OFERTY.doc
- 4. WZÓR UMOWY.pdf
- 5. KLAUZULA INFORMACYJNA - RODO.docx
- 7. WARUNKI TECHNICZNE.zip
- 8. WYKAZ OSÓB.docx
- 3. MAPA.pdf
- 9. WYKAZ USŁUG.doc
- 2. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.doc
- 6. OŚWIADCZENIE.doc
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.