Opracowanie PFU na potrzeby przebudowy budynku przemysłowego na magazyn w Chybiu
Zamawiający: URZĄD GMINY W CHYBIU, Chybie (województwo śląskie)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Chybie, ul. Bielska 23B (działka nr 97/33)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamawiający poszukuje wykonawcy do opracowania kompletnego Programu Funkcjonalno-Użytkowego (PFU) dla inwestycji polegającej na przebudowie budynku przemysłowego (ok. 503 m²) na magazyn sprzętu komunalnego i obrony cywilnej. Celem PFU jest przygotowanie dokumentacji pod przyszłe postępowanie „zaprojektuj i wybuduj”. Kryterium wyboru: cena (100%).
Kluczowe wymagania
- Doświadczenie: opracowanie co najmniej jednego PFU lub projektu budowlanego do zamówienia „zaprojektuj i wybuduj” (budynek magazynowy użyteć
Treść ogłoszenia
x
Zapraszam do obejrzenia strony
Opracowanie Programu Funkcjonalno-Użytkowego (PFU) na potrzeby postÄpowania w formule Ëzaprojektuj i wybudujË zadania pn. Przebudowa budynku przemysÅowego wraz ze zmianÄ sposobu użytkowania na magazyn sprzÄtu komunalnego i sprzÄtu obrony cywilnej - Zamówienia publiczne, których wartoÅÄ, bez podatku od towarów i usÅug, jest mniejsza niż kwota 170 000 zÅotych - Chybie - Oficjalny Portal Gminy
.
Zamówienia publiczne, których wartoÅÄ, bez podatku od towarów i usÅug, jest mniejsza niż kwota 170 000 zÅotych
2026-07-10
Opracowanie Programu Funkcjonalno-Użytkowego (PFU) na potrzeby postÄpowania w formule "zaprojektuj i wybuduj" zadania pn. Przebudowa budynku przemysÅowego wraz ze zmianÄ sposobu użytkowania na magazyn sprzÄtu komunalnego i sprzÄtu obrony cywilnej
Chybie, dn. 10-07-2026 r.
IB.271.9.2026
Zaproszenie do zÅożenia oferty
Opracowanie Programu Funkcjonalno-Użytkowego (PFU) na potrzeby postÄpowania w formule "zaprojektuj i wybuduj" zadania pn. „Przebudowa budynku przemysÅowego wraz ze zmianÄ sposobu użytkowania na magazyn sprzÄtu komunalnego i sprzÄtu obrony cywilnej
przy ul. Bielskiej 23B, 43-520 Chybie”.
Zapytanie ofertowe - PFU - magazyn
[otwórz/pobierz]
Opis Przedmiotu Zamówienia - PFU - magazyn
[otwórz/pobierz]
Projektowane postanowienia umowy - PFU - magazyn
[otwórz/pobierz]
RODO - PFU - magazyn
[otwórz/pobierz]
Formularz ofertowy - PFU - magazyn
[otwórz/pobierz]
Admin
Powrót do listy
Części zamówienia (1)
Część 0: Opracowanie Programu Funkcjonalno-Użytkowego (PFU)
Opracowanie PFU zgodnie z rozporządzeniem MRiT dla przebudowy budynku przemysłowego na magazyn.
Dokumenty (6)
- [otwórz/pobierz]pdf
- [otwórz/pobierz]pdf
- [otwórz/pobierz]pdf
- [otwórz/pobierz]pdf
- [otwórz/pobierz]doc
- OTWÃRZ/POBIERZpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.