Przetarg ustny na dzierżawę nieruchomości w Strzegowie i Dąbrowie
Zamawiający: URZĄD GMINY STRZEGOWO, Strzegowo (województwo mazowieckie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Strzegowo (obręb Strzegowo Osada) oraz Dąbrowa (obręb Dąbrowa)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę dwóch nieruchomości: terenu pod staw wodny w Strzegowie (3000 m2) oraz gruntu pod uprawy w Dąbrowie (400 m2). Okres dzierżawy wynosi 3 lata. Przetarg odbędzie się 11.08.2026 r. w siedzibie Urzędu Gminy Strzegowo.
Kluczowe wymagania
- Wniesienie wadium w pieniądzu do 07.08.2026 r.
- Przedłożenie oryginału dowodu wpłaty wadium na komisji
- Posiadanie dokumentu tożsamości
- W przypadku firm: wypis z rejestru/ewidencji oraz pełnomocnictwa (jeśli dotyczy)
Treść ogłoszenia
Biuletyn Informacji Publicznej - Urząd Gminy Strzegowo - Przetargi - Ogłoszenie - przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę n/w nieruchomości stanowiących własność Gminy Strzegowo Przejdź do Menu podmiotowe Menu przedmiotowe Do treści Mapa strony Kontakt Urząd Gminy Strzegowo Biuletyn Informacji Publicznej zaawansowane wyszukiwanie Kontakt Menu Rozmiar tekstu Kontrast Wydrukuj Dane XML Strona www Menu podmiotowe Dane teleadresowe Wójt Rada Gminy Komisje Stanowiska Instytucje kultury Jednostki budżetowe Licea ogólnokształcące Pomoc społeczna Przedszkola Szkoły podstawowe Sołectwa Menu przedmiotowe Oświadczenia majątkowe Prawo lokalne Nr konta bankowego Strategia Integracji i Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Strzegowo na lata 2008-2013 Bezpłatna Pomoc Prawna System Informacji Przestrzennej Strzegowo Zmiany - Plany Zagospodarowania Przestrzennego i Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego gminy Strzegowo Plan Ogólny Gminy Strzegowo Rejestr Instytucji Kultury Gmina ewidencja obiektów zabytkowych i stanowisk archeologicznych Sesje Rady Gminy Wybory do Rad Powiatowych Mazowieckiej Izby Rolniczej Transmisja z otwarcia ofert Powszechny Spis Rolny 2020 Narodowy Spis Powszechny 2021 Raporty o stanie zapewniania dostępności podmiotu publicznego Wybory - archiwum Wykaz podmiotów wpisanych do rejestru żłobków i klubów dziecięcych Ogłoszenia o naborach na wolne stanowiska Nabór kandydatów na ławników Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 2025 Konkursy na realizację zadań publicznych Ogłoszenia Przetargi Komunikaty Aktualności Strona główna Przetargi Ogłoszenie - przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę n/w nieruchomości stanowiących... Przetargi Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego - Budowa placu zabaw w miejscowości Strzegowo (II postepowanie) Ogłoszenie - przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę n/w nieruchomości stanowiących własność Gminy Strzegowo Załączniki Ogłoszenie - przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę n/w nieruchomości stanowiących własność Gminy Strzegowo 510.14 KB pdf Pobierz Rejestr zmian Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 09 lipca 2026 11:36 Dokument wprowadzony do BIP przez: Paweł Smoliński Ilość wyświetleń: 8 09 lipca 2026 11:36 ( Paweł Smoliński ) - Opublikowanie dokumentu. 09 lipca 2026 11:36 ( Paweł Smoliński ) - Dodanie załącznika [skm_c257i26070911010_rotated-1.pdf] do dokumentu. (Dokument nieopublikowany) 09 lipca 2026 11:36 ( Paweł Smoliński ) - Dodanie dokumentu. (Dokument nieopublikowany) Mapa strony Instrukcja obsługi Redakcja Rejestr zmian Statystyki Wyszukiwarka Urząd Gminy w Strzegowie Adres Plac Wolności 32 06-445 Strzegowo Kontakt TEL.: (4823) 6794004 TEL.: (4823) 6794060 E-MAIL: [adres e-mail dostępny w aplikacji] Statystyka odwiedzin 3945983 Realizacja: [link dostępny w aplikacji] Wszelkie prawa zastrzeżone © 2026 Urząd Gminy Strzegowo
Części zamówienia (2)
Część 1: Nieruchomość w Strzegowie (ul. Ciechanowska) - teren stawu
Dzierżawa 3000 m2 terenu wraz ze stawem wodnym i pasem zieleni pod cele rekreacyjne i utrzymanie stawu.
Część 2: Nieruchomość w Dąbrowie - grunt rolny
Dzierżawa 400 m2 gruntu (RV) pod uprawy ogrodniczo-warzywne.
Dokumenty (2)
- Ogłoszenie - przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę n/w nieruchomości stanowiących własność Gminy Strzegowo510.14KBpdfPobierzpdf
- Informacja o wyniku123.82KBpdfPobierzpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.