Zakup wraz z montażem 3 sztuk kompensatorów dynamicznych mocy biernej
Zamawiający: ZARZĄD PAŁACU KULTURY I NAUKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Warszawa
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Warszawa
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamawiający poszukuje wykonawcy do zakupu i montażu 3 sztuk kompensatorów dynamicznych mocy biernej. Termin realizacji to 30 dni od podpisania umowy. Kryteria wyboru to cena (80 pkt) oraz okres gwarancji (20 pkt). Wymagane jest doświadczenie w montażu podobnych urządzeń oraz polisa OC.
Kluczowe wymagania
- Doświadczenie: wykonanie min. 3 usług montażu kompensatora dynamicznego o wartości min. 15 000 zł netto każda w ciągu ostatnich 3 lat
- Polisa OC: min. 100 000 zł na działalność związaną z przedmiotem zamówienia
Treść ogłoszenia
Jesteś tutaj Start Zamówienia publiczne 2026 PPOZ/10/2026 - Dostawa wraz z montażem 3 sztuk dynamicznych kompensatorów mocy biernej 9 lipca 2026 PPOZ/10/2026 - Dostawa wraz z montażem 3 sztuk dynamicznych kompensatorów mocy biernej PPOZ/10/2026 - Dostawa wraz z montażem 3 sztuk dynamicznych kompensatorów mocy biernej Zamawiający Miasto Stołeczne Warszawa, w imieniu i na rzecz którego działa Zarząd Pałacu Kultury i Nauki sp. z o.o., zaprasza do składania ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego pn.: " Dostawa wraz z montażem 3 sztuk dynamicznych kompensatorów mocy biernej ", nr PPOZ/10/2026 Termin składania ofert: do 17 lipca 2026 r. godz. 12:00 PPOZ/10/2026 - Zapytanie ofertowe z załącznikami Załącznik nr 1 - Formularz oferty (edytowalny) Metryczka Metryczka Metryczka Wytworzono: 2026-07-09 12:00 przez: Opublikowano: 2026-07-09 09:19 przez: Izabela Skowrońska-Matusiak Zmodyfikowano: 2026-07-10 09:18 przez: Izabela Skowrońska-Matusiak Podmiot udostępniający: Biuletyn Informacji Publicznej Przedsiębiorstwa Spółki Zarząd Pałacu Kultury i Nauki sp. z o.o. Odwiedziny: 12 Rejestr zmian Rejestr zmian [2026-07-10 09:18:41] Izabela Skowrońska-Matusiak Zmiana terminu składania ofert z "17 czerwca 2026 r." na "17 lipca 2026 r." [2026-07-09 11:48:35] Izabela Skowrońska-Matusiak Publikacja ogłoszenia o zamówieniu
Części zamówienia (2)
Część 1: Zakup wraz z montażem 3 sztuk kompensatorów dynamicznych mocy biernej
Zakup i montaż 3 sztuk kompensatorów dynamicznych mocy biernej.
Część 2: Zakup wraz z montażem 3 sztuk kompensatorów dynamicznych mocy biernej
Zakup i montaż 3 sztuk kompensatorów dynamicznych mocy biernej.
Dokumenty (2)
- PPOZ/10/2026 - Zapytanie ofertowe z załącznikamipdf
- Załącznik nr 1 - Formularz oferty (edytowalny)doc
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.