Projekt, montaż i serwis klimatyzacji precyzyjnej w serwerowni
Zamawiający: POLSKI KOMITET NORMALIZACYJNY
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Warszawa, ul. Świętokrzyska 14 (serwerownia na 1. piętrze)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na zaprojektowanie, dostawę, montaż, uruchomienie oraz serwis gwarancyjny systemu klimatyzacji precyzyjnej w serwerowni (1. piętro). Wymagana wizja lokalna (14.07 lub 16.07.2026). Wymagane doświadczenie w realizacji systemów o mocy min. 20 kW z redundancją N+1 oraz certyfikat F-gaz.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 2 000,00 zł
- Obowiązkowa wizja lokalna (14.07.2026 r. lub 16.07.2026 r.)
- Certyfikat F-gaz (UDT)
- Doświadczenie: realizacja systemu klimatyzacji precyzyjnej w serwerowni (redundancja N+1, moc min. 20 kW) w ciągu ostatnich 5 lat
- Zabezpieczenie należytego wykonania umowy
Treść ogłoszenia
Postępowanie prowadzone jest na Platformie e-Zamówienia. Adres strony internetowej prowadzonego postępowania (link prowadzący bezpośrednio do widoku postępowania na Platformie e-Zamówienia): [link dostępny w aplikacji]
Identyfikator postępowania: ocds-148610-0514b839-d5d4-4dd3-bcb6-f14cac486801
Części zamówienia (2)
Część 1: Zaprojektowanie, dostawa, montaż, uruchomienie oraz serwis gwarancyjny systemu klimatyzacji precyzyjnej w serwerowni
Projekt, montaż i serwis systemu klimatyzacji precyzyjnej w serwerowni na 1. piętrze budynku.
Część 2: Zaprojektowanie, dostawa, montaż, uruchomienie oraz serwis gwarancyjny systemu klimatyzacji precyzyjnej w serwerowni
Projekt, montaż i serwis systemu klimatyzacji precyzyjnej w serwerowni na 1. piętrze budynku.
Dokumenty (11)
- Ogłoszenie o zamówieniu (2026.07.10) >>pdf119 KB
- Specyfikacja warunków zamówienia (2026.07.10) >>pdf2152 KB
- Wybrane załączniki do SWZ (2026.07.10) >>rar1915 KB
- Informacja dotycząca zasad udostępniania dokumentacji (2026.07.28) >>pdf211 KB
- Oświadczenie o zachowaniu poufności (2026.07.28) >>pdf85 KB
- Odp. na pytania i modyfikacja terminów w SWZ (2026-07-31) >>pdf222 KB
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia - zmiana terminów z dnia 2026-07-31 (2026-07-31) >>pdf37 KB
- Informacja o kwocie jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (2026.08.05)>>pdf186 KB
- Informacja z otwarcia ofert (2026.08.05)>>pdf175 KB
- Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania (2026.08.12) >>pdf211 KB
- Ogłoszenie o wyniku postępowania (2026.08.18)>>pdf61 KB
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.