Zawiadomienie o zebraniu dowodów w sprawie wydania decyzji o warunkach zabudowy (Wojnów, dz. nr 291/3)

Zamawiający: URZĄD GMINY OLEŚNICA, Oleśnica (województwo dolnośląskie)

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
roboty_budowlane
Miejsce realizacji
Wojnów, gmina Oleśnica, działka nr ewidencyjny 291/3
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Zawiadomienie o zebraniu dowodów w celu wydania decyzji o warunkach zabudowy dla budowy domu jednorodzinnego wraz z infrastrukturą (oczyszczalnia/zbiornik, studnia) na działce nr 291/3 w miejscowości Wojnów. Występuje problem z uzgodnieniem RDOŚ ze względu na roślinność leśną.

Kluczowe wymagania

Treść ogłoszenia

URZĄD MIASTA I GMINY OLEŚNICA

Dane teleadresowe

Podstawa prawna działania

Jak załatwić sprawę w Urzędzie Gminy?

Wzory dokumentów

Rejestry, archiwa, ewidencje

Stan przyjmowanych spraw

Organizacja Urzędu

OGŁOSZENIA

Aktualności

Ogłoszenia o naborze

Raporty

Konsultacje społeczne

ORGANY WŁADZY

Rada Miejska

Burmistrz Miasta i Gminy Oleśnica

RADA MIEJSKA OLEŚNICA

Skład Rady Miejskiej w kadencji 2024-2029

Portal Informacyjny Rady Miejskiej

Rejestr Uchwał w kadencji 2024-2029

Imienny wykaz głosowań

Interpelacje i zapytania Radnych

Klauzula informacyjna- transmisja obrad sesji

Transmisje sesji Rady Miejskiej Oleśnica ( on-line, nagrania archiwalne)

JEDNOSTKI ORGANIZACYJNE

Oświata

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Samodzielny Gminny Ośrodek Zdrowia

Biblioteka

Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Oleśnicy

JEDNOSTKI POMOCNICZE

Sołectwa

RADA SPOŁECZNA SAMODZIELNEGO GMINNEGO OŚRODKA ZDROWIA W OLEŚNICY

Rada Społeczna SGOZ w Oleśnicy

Protokoły z posiedzeń Rady Społecznej SGOZ w Oleśnicy

Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii

Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

AKTY PRAWNE

Uchwały Rady Miejskiej

Zarządzenia Burmistrza

PRAWO MIEJSCOWE

Statut Gminy

Atrybuty

Budżet Gminy

Podatki i opłaty lokalne

Strategia Rozwoju Gminy

Plan zagospodarowania przestrzennego

Ochrona środowiska

Decyzje o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu

Uchwały Rady Gminy Oleśnica poprzednie lata

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Platforma zakupowa

Postępowania poniżej 170 tyś zł

Postępowania powyżej 170 tyś zł

Przetargi unijne

Plan zamówień publicznych

Procedury wydatkowania środków publicznych w Urzędzie Miasta i Gminy Oleśnica

Postępowania poniżej 130 tyś zł - do 31.12.2025 r.

Postępowania powyżej 130 tyś zł - do 31.12.2025 r.

Archiwum przetargów

GOSPODARKA KOMUNALNA

Gospodarka komunalna

Ochrona środowiska. Publicznie dostępny wykaz danych

Wykaz wniosków o wydanie zezwoleń na usunięcie drzew i krzewów

MAJĄTEK PUBLICZNY

Majątek

Dług publiczny

Pomoc publiczna

OŚWIADCZENIA MAJĄTKOWE

Radni

Pracownicy samorządowi

Kierownicy Jednostek Organizacyjnych

WYBORY

Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 2025 r.

Wybory do Parlamentu Europejskiego 09.06.2024r.

INFORMACJE

Wybory Samorządowe 2024 r.

Wybory do Sejmu i Senatu RP 2023

Wybory Prezydenckie 2020 rok

Wybory do Sejmu RP i do Senatu RP -13.10.2019

Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej 6.10.2019r.

Wybory PE 2019

Wybory samorządowe 2018 r.

Wybory i Referenda

Kontrole

Informacje nieudostępnione

Organizacje pozarządowe

Skargi, wnioski i petycje

Tłumacz dla osób niesłyszących

Sygnaliści

Wybory do Parlamentu Europejskiego 9.06.2024r.

Ochrona danych osobowych - klauzule informacyjne

Ochrona danych osobowych

KONTAKT

Dane

Powiązane strony

Oficjalna strona www

Do pobrania

zawiadomienie o zebraniu dowodów przed wydaniem decyzji o warunkach zabudowy w przypadku nieruchomosci o nieuregulowanym stanie prawnym

»

Aktualności

»

zawiadomienie o zebraniu dowodów przed wydaniem decyzji o warunkach zabudowy w przypadku nieruchomosci o nieuregulowanym stanie prawnym

Lektor treści

Podtytuł:

budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą w tym indywidualną oczyszczalnią ścieków/bezodpływowym zbiornikiem na nieczystości ciekłe oraz studnią do poboru wody pitnej na części działki o nr ewidencyjnym 291/3 w miejscowości Wojnów, gmina Oleśnica

Dokumenty

zakonczenie_post_BKS.III.6730.134.2025_BIP_1.pdf

(rozmiar: 204.25kB, format: .pdf, język: polski)

Otwórz

7

Razy

czytano

5849

Id

artykułu

Drukuj

Zapisz

Kategorie

Kategoria główna artykułu to:

Aktualności

.

Artykuł występuje również w następujących, dodatkowych kategoriach:

Decyzje o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu

Decyzje o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu

Informacje

Źródło informacji:

Urząd Miasta i Gminy Oleśnica

.

Data utworzenia:

2026-07-10

.

Wprowadził do systemu:

Kinga Pisarska

. Data wprowadzenia:

2026-07-10 10:45:42

.

Zatwierdził do publikacji:

Kinga Pisarska

. Data publikacji:

2026-07-10 10:46:22

.

Rejestr zmian

2026-07-10

10:46:22

Publikacja artykułu

-

Kinga Pisarska

2026-07-10

10:45:48

Dodanie załącznika

-

Kinga Pisarska

zakonczenie_post_BKS.III.6730.134.2025_BIP_1.pdf

2026-07-10

10:45:42

Dodanie artykułu

-

Kinga Pisarska

Strona główna

Ostatnio dodane artykuły

POSTĘPOWANIE O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA - Termomodernizacja budynku Domu Ludowego w Podlesiu w ramach zadania: "Poprawa efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii w gm. Oleśnica"

Dodano:

2026-07-10

Obwieszczenie o wydaniu decyzji o warunkach zabudowy w przypadku nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym

Dodano:

2026-07-10

zawiadomienie o zebraniu dowodów przed wydaniem decyzji o warunkach zabudowy w przypadku nieruchomosci o nieuregulowanym stanie prawnym

Dodano:

2026-07-10

Zarządzenie Nr 61/2026 w sprawie powołania komisji egzaminacyjnej dla nauczyciela ubiegającego się o awans na stopień nauczyciela mianowanego

Dodano:

2026-07-06

Projektu planu ogólnego gminy Oleśnica wraz z uzasadnieniem i prognozą oddziaływania na środowisko (Nr 6) - po konsultacjach społecznych

Dodano:

2026-07-06

Zobacz Więcej

Filtrowanie artykułów

Publikacje z określonego przedziału czasowego

Data od (pole obowiązkowe)

Data do (pole obowiązkowe)

Filtruj

Archiwum:

Lipiec 2026

Czerwiec 2026

Maj 2026

Kwiecień 2026

Marzec 2026

Luty 2026

Styczeń 2026

Grudzień 2025

Listopad 2025

Październik 2025

Wrzesień 2025

Sierpień 2025

Lipiec 2025

Czerwiec 2025

Maj 2025

Kwiecień 2025

Marzec 2025

Luty 2025

Styczeń 2025

Grudzień 2024

Listopad 2024

Październik 2024

Wrzesień 2024

Sierpień 2024

Lipiec 2024

Czerwiec 2024

Maj 2024

Kwiecień 2024

Marzec 2024

Luty 2024

Styczeń 2024

Grudzień 2023

Listopad 2023

Październik 2023

Wrzesień 2023

Sierpień 2023

Lipiec 2023

Czerwiec 2023

Maj 2023

Kwiecień 2023

Luty 2023

Styczeń 2023

Listopad 2022

Październik 2022

Sierpień 2022

Maj 2022

Kwiecień 2022

Marzec 2022

Luty 2022

Styczeń 2022

Grudzień 2021

Listopad 2021

Październik 2021

Wrzesień 2021

Sierpień 2021

Lipiec 2021

Czerwiec 2021

Maj 2021

Kwiecień 2021

Marzec 2021

Luty 2021

Styczeń 2021

Redaktorzy odpowiedzialni za ten dział:

Agata Peroń

Aleksandra Grudzińska

Aleksandra Traczyk

Anna Antonik

Joanna Skórska

Karolina Nowak

Katarzyna Cebula

Katarzyna Guz

Katarzyna Lalewicz

Katarzyna Ratusznik

Kinga Pisarska

Krzysztof Ratusznik

Magdalena Dziedzic

Urszula Wójcicka

Pytanie do urzędnika

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą

    Budowa domu jednorodzinnego wraz z indywidualną oczyszczalnią ścieków/zbiornikiem bezodpływowym oraz studnią na działce 291/3 w Wójnowie.

Dokumenty (1)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Zobacz inne zamówienia publicznedolnośląskie

Zawiadomienie o zebraniu dowodów w sprawie wydania decyzji o warunkach zabudowy (Wojnów, dz. nr 291/3) — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne