Powołanie komisji egzaminacyjnej dla nauczyciela (awans zawodowy)

Zamawiający: URZĄD GMINY OLEŚNICA, Oleśnica (województwo dolnośląskie)

Data publikacji
Rodzaj zamówienia
uslugi
Miejsce realizacji
Urząd Miasta i Gminy Oleśnica, ul. Nadstawie 1, 28-220 Oleśnica (sala konferencyjna)
Status
ogłoszone

Podsumowanie

Zarządzenie Burmistrza Miasta i Gminy Oleśnica w sprawie powołania komisji egzaminacyjnej dla nauczyciela (Pani Moniki Góral) ubiegającej się o awans na stopień nauczyciela mianowanego. Posiedzenie zaplanowano na 27 lipca 2026 r.

Treść ogłoszenia

URZĄD MIASTA I GMINY OLEŚNICA

Dane teleadresowe

Podstawa prawna działania

Jak załatwić sprawę w Urzędzie Gminy?

Wzory dokumentów

Rejestry, archiwa, ewidencje

Stan przyjmowanych spraw

Organizacja Urzędu

OGŁOSZENIA

Aktualności

Ogłoszenia o naborze

Raporty

Konsultacje społeczne

ORGANY WŁADZY

Rada Miejska

Burmistrz Miasta i Gminy Oleśnica

RADA MIEJSKA OLEŚNICA

Skład Rady Miejskiej w kadencji 2024-2029

Portal Informacyjny Rady Miejskiej

Rejestr Uchwał w kadencji 2024-2029

Imienny wykaz głosowań

Interpelacje i zapytania Radnych

Klauzula informacyjna- transmisja obrad sesji

Transmisje sesji Rady Miejskiej Oleśnica ( on-line, nagrania archiwalne)

JEDNOSTKI ORGANIZACYJNE

Oświata

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Samodzielny Gminny Ośrodek Zdrowia

Biblioteka

Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Oleśnicy

JEDNOSTKI POMOCNICZE

Sołectwa

RADA SPOŁECZNA SAMODZIELNEGO GMINNEGO OŚRODKA ZDROWIA W OLEŚNICY

Rada Społeczna SGOZ w Oleśnicy

Protokoły z posiedzeń Rady Społecznej SGOZ w Oleśnicy

Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii

Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

AKTY PRAWNE

Uchwały Rady Miejskiej

Zarządzenia Burmistrza

PRAWO MIEJSCOWE

Statut Gminy

Atrybuty

Budżet Gminy

Podatki i opłaty lokalne

Strategia Rozwoju Gminy

Plan zagospodarowania przestrzennego

Ochrona środowiska

Decyzje o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu

Uchwały Rady Gminy Oleśnica poprzednie lata

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Platforma zakupowa

Postępowania poniżej 170 tyś zł

Postępowania powyżej 170 tyś zł

Przetargi unijne

Plan zamówień publicznych

Procedury wydatkowania środków publicznych w Urzędzie Miasta i Gminy Oleśnica

Postępowania poniżej 130 tyś zł - do 31.12.2025 r.

Postępowania powyżej 130 tyś zł - do 31.12.2025 r.

Archiwum przetargów

GOSPODARKA KOMUNALNA

Gospodarka komunalna

Ochrona środowiska. Publicznie dostępny wykaz danych

Wykaz wniosków o wydanie zezwoleń na usunięcie drzew i krzewów

MAJĄTEK PUBLICZNY

Majątek

Dług publiczny

Pomoc publiczna

OŚWIADCZENIA MAJĄTKOWE

Radni

Pracownicy samorządowi

Kierownicy Jednostek Organizacyjnych

WYBORY

Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 2025 r.

Wybory do Parlamentu Europejskiego 09.06.2024r.

INFORMACJE

Wybory Samorządowe 2024 r.

Wybory do Sejmu i Senatu RP 2023

Wybory Prezydenckie 2020 rok

Wybory do Sejmu RP i do Senatu RP -13.10.2019

Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej 6.10.2019r.

Wybory PE 2019

Wybory samorządowe 2018 r.

Wybory i Referenda

Kontrole

Informacje nieudostępnione

Organizacje pozarządowe

Skargi, wnioski i petycje

Tłumacz dla osób niesłyszących

Sygnaliści

Wybory do Parlamentu Europejskiego 9.06.2024r.

Ochrona danych osobowych - klauzule informacyjne

Ochrona danych osobowych

KONTAKT

Dane

Powiązane strony

Oficjalna strona www

Do pobrania

Zarządzenie Nr 61/2026 w sprawie powołania komisji egzaminacyjnej dla nauczyciela ubiegającego się o awans na stopień nauczyciela mianowanego

»

Zarządzenia Burmistrza

»

Zarządzenia z 2026 roku

»

Zarządzenie Nr 61/2026 w sprawie powołania komisji egzaminacyjnej dla nauczyciela ubiegającego się o awans na stopień nauczyciela mianowanego

Lektor treści

Dokumenty

Zarz_61_2026.pdf

(rozmiar: 344.64kB, format: .pdf, język: polski)

Otwórz

79

Razy

czytano

5847

Id

artykułu

Drukuj

Zapisz

Informacje

Źródło informacji:

Urząd Miasta i Gminy Oleśnica

.

Data utworzenia:

2026-07-06

.

Wprowadził do systemu:

Joanna Skórska

. Data wprowadzenia:

2026-07-06 12:19:36

.

Zatwierdził do publikacji:

Joanna Skórska

. Data publikacji:

2026-07-06 12:22:05

.

Rejestr zmian

2026-07-06

12:22:56

Edycja artykułu

-

Joanna Skórska

2026-07-06

12:22:56

Zmiana kategorii artykułu

-

Joanna Skórska

Z: Zarządzenia z 2026 roku, do: Zarządzenia z 2026 roku

2026-07-06

12:22:05

Publikacja artykułu

-

Joanna Skórska

2026-07-06

12:21:40

Dodanie załącznika

-

Joanna Skórska

Zarz_61_2026.pdf

2026-07-06

12:19:36

Dodanie artykułu

-

Joanna Skórska

Strona główna

Ostatnio dodane artykuły

POSTĘPOWANIE O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA - Termomodernizacja budynku Domu Ludowego w Podlesiu w ramach zadania: "Poprawa efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii w gm. Oleśnica"

Dodano:

2026-07-10

Obwieszczenie o wydaniu decyzji o warunkach zabudowy w przypadku nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym

Dodano:

2026-07-10

zawiadomienie o zebraniu dowodów przed wydaniem decyzji o warunkach zabudowy w przypadku nieruchomosci o nieuregulowanym stanie prawnym

Dodano:

2026-07-10

Zarządzenie Nr 61/2026 w sprawie powołania komisji egzaminacyjnej dla nauczyciela ubiegającego się o awans na stopień nauczyciela mianowanego

Dodano:

2026-07-06

Projektu planu ogólnego gminy Oleśnica wraz z uzasadnieniem i prognozą oddziaływania na środowisko (Nr 6) - po konsultacjach społecznych

Dodano:

2026-07-06

Zobacz Więcej

Filtrowanie artykułów

Publikacje z określonego przedziału czasowego

Data od (pole obowiązkowe)

Data do (pole obowiązkowe)

Filtruj

Archiwum:

Lipiec 2026

Czerwiec 2026

Maj 2026

Kwiecień 2026

Marzec 2026

Luty 2026

Styczeń 2026

Redaktorzy odpowiedzialni za ten dział:

Anna Antonik

Joanna Skórska

Katarzyna Lalewicz

Pytanie do urzędnika

Części zamówienia (1)

  1. Część 0: Komisja egzaminacyjna dla nauczyciela

    Powołanie komisji egzaminacyjnej dla nauczyciela ubiegającego się o awans na stopień nauczyciela mianowanego.

Dokumenty (1)

Otwórz pełne ogłoszenie w aplikacji →

W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.

Zobacz inne zamówienia publicznedolnośląskie

Powołanie komisji egzaminacyjnej dla nauczyciela (awans zawodowy) — zamówienie publiczne — Zamówienia publiczne