Sporządzenie opinii w zakresie pochodzenia gleby (Radwanice)
Zamawiający: STAROSTWO POWIATOWE W POLKOWICACH, Polkowice (województwo dolnośląskie)
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Radwanice, gmina Radwanice, powiat polkowicki, woj. dolnośląskie
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na sporządzenie opinii dotyczącej pochodzenia gleby (określenie rzędu, typu i podtypu gleb wg Systematyki Gleb Polski 2019) dla trzech działek w obrębie Radwanice (łącznie ok. 31 ha). Opinia ma służyć do postępowania o wyłączenie gruntów z produkcji rolniczej.
Kluczowe wymagania
- Złożenie formularza ofertowego (Załącznik nr 2)
- Podpis osoby upoważnionej do reprezentowania Wykonawcy
- Termin związania ofertą: 60 dni
Treść ogłoszenia
Zaproszenie do składania ofert na realizację zadania polegającego na sporządzeniu opinii w zakresie pochodzenia gleby (plik archiwum,885.24kB) Metryka dokumentu Data publikacji 2026.07.09 09:57:35 Data zmiany 2026-07-09 10:00:02 Opublikował Patrycja Paliwoda Zmienił Patrycja Paliwoda Udostępnił Patrycja Paliwoda Ilość zmian 1 Autor Joanna Lenort Rejestr zmian Rejestr zmian Data Wytworzenia 2026.07.09 Okres ważności od 2026.07.09 do 2026.07.24 Ilość odwiedzin 8
Części zamówienia (1)
Część 0: Sporządzenie opinii w zakresie pochodzenia gleby
Sporządzenie opinii określającej rzęd, typ i podtyp gleb zgodnie z Systematyką Gleb Polski (2019) dla działek nr 568/20, 568/19 oraz 568/18 w Radwanicach.
Dokumenty (1)
- Zaproszenie do składania ofert na realizację zadania polegającego na sporządzeniu opinii w zakresie pochodzenia gleby(plik archiwum,885.24kB)zip
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.