Świadczenie usług cateringowych w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Zębie – Szkole Podstawowej im. Heleny Marusarzówny w Zębie w roku szkolnym 2026/2027
Zamawiający: poronin (ezamawiajacy.pl), Poronin
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Ząb, Szkoła Podstawowa im. Heleny Marusarzówny
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na świadczenie usług cateringowych w Szkole Podstawowej w Zębie w roku szkolnym 2026/2027. Przedmiotem jest przygotowanie, dostarczenie i wydawanie gorącego posiłku jednodaniowego (drugie danie) na zastawie Wykonawcy dla uczniów. Usługa obejmuje okres od 02.09.2026 r. do 24.06.2027 r. (ok. 186 dni), z szacowaną liczbą 22 320 obiadów.
Kluczowe wymagania
- Wykonanie co najmniej jednej usługi cateringowej (gotowanie i dostarczanie posiłków) w min. 40 posiłków dziennie przez min. 6 miesięcy w los
- Wykazanie należytego wykonania usługi (potwierdzone dowodami)
- Brak wykluczenia z art. 108 ust. 1 ustawy Pzp
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: ZP.271.6.2026
Numer postępowania ZP.271.6.2026
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (1)
Część 0: Świadczenie usług cateringowych w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Zębie – Szkole Podstawowej im. Heleny Marusarzówny w Zębie w roku szkolnym 2026/2027
Przygotowanie, dostarczenie i wydawanie gorącego posiłku jednodaniowego (drugie danie) na zastawie Wykonawcy dla uczniów.
Dokumenty (5)
- Dane kontaktowe
- Projekt umowy do ZP.271.6.2026.docxdocx
- Ogłoszenie o zamówieniu ZP.271.6.2026.pdfpdf
- SWZ szkoła Ząb ZP.271.6.2026.docxdocx
- Formularz oferty ZP.271.6.2026.docxdocx
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.