Nadzór ornitologiczny (RDOŚ Kraków)
Zamawiający: rdos-krakow (ezamawiajacy.pl), Kraków
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na usługi nadzoru ornitologicznego (ekspert przyrodnik). Ocena ofert opiera się na cenie (60%) oraz dodatkowym doświadczeniu eksperta w zakresie nadzoru nad inwestycjami hydrotechnicznymi w siedliskach ptaków wodnych (40%). Brak wadium i zabezpieczenia należytego wykonania umowy.
Kluczowe wymagania
- Brak wadium
- Brak zabezpieczenia należytego wykonania umowy
- Złożenie JEDZ (Elektroniczny Dokument Zamówienia)
- Podpis kwalifikowany elektroniczny
- Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu (art. 5k rozporządzenia 2025/2033)
- Możliwość polegania na zasobach podmiotów trzecich
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: OP.082.5.18.2026
Numer postępowania OP.082.5.18.2026
Typ postępowania Postępowanie unijne
Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Części zamówienia (1)
Część 0: Część 1 – nadzory ornitologiczne eksperta przyrodnika
Usługi nadzoru ornitologicznego realizowane przez eksperta przyrodnika.
Dokumenty (14)
- Dane kontaktowe
- SWZ_OPZ-nadzór_przyrodniczy_groble.pdfpdf
- Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz oferty_nadzór_groble.docxdocx
- Załącznik nr 1A do SWZ - Wykaz doświadczenia Eksperta(1).docxdocx
- jedz.zipzip
- Załączniki nr 3,4,7,8 do SWZ_nadzór_przyrodniczy_ groble(1).docxdocx
- Załącznik nr 6 do SWZ - Wykaz osób, nadzór_groble.docxdocx
- Załacznik_nr_9_ Część 1_Opis Przedmiotu Zamówienia(1).docxdocx
- Zalacznik_nr_9 Część 2_Opis Przedmiotu Zamówienia(1).docxdocx
- Załacznik_nr _10_Projekt_ Umowy_nadzór_groble_poprawki SB (7.07.2026).pdfpdf
- Część 1_Załącznik do OPZ_.zipzip
- Część 2_Załącznik do OPZ_.zipzip
- 473814-2026 - Procedura konkurencyjna - TED.pdfpdf
- odpowiedzi na pytanie_kwota przeznaczona na zamówienie.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.