Zakup ambulansu medycznego z wyposażeniem
Zamawiający: spzozlukow (ezamawiajacy.pl), Łuków
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Przedmiotem zamówienia jest dostawa ambulansu medycznego wraz z wyposażeniem, montażem, uruchomieniem oraz przeszkoleniem personelu. Cena musi obejmować wszystkie koszty, w tym serwis gwarancyjny, transport i podatki. Kryteria oceny to cena (60%), parametry techniczne (20%) oraz długość okresu gwarancji (20%).
Kluczowe wymagania
- Wadium: 7 000,00 zł
- Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu (Załącznik nr 3)
- Zestawienie parametrów techniczno-funkcjonalnych (Załącznik nr 2)
- Dokumentacja techniczna produktu (broszury, certyfikaty lub info ze strony producenta)
- Podpis kwalifikowany, zaufany lub osobisty
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: 17/26
Numer postępowania 17/26
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (1)
Część 0: Dostawa ambulansu medycznego z wyposażeniem
Dostawa ambulansu medycznego wraz z wyposażeniem, montażem, uruchomieniem oraz przeszkoleniem personelu.
Dokumenty (18)
- Dane kontaktowe
- SWZ.docdoc
- SWZ.pdfpdf
- ZALACZNIK_1_Formularz ofertowy.docdoc
- ZALACZNIK_2_Opis przedmiotu zamówienia Ambulans typu C.docdoc
- ZALACZNIK_3_Oświadczenia.docxdocx
- ZALACZNIK_4_Oswiadczenie o dopuszczeniu.docdoc
- ZALACZNIK_5_Oświadczenie o przynależności.docxdocx
- ZALACZNIK_6_Wzór umowy.docdoc
- ZALACZNIK_7_Protokól odbioru.docdoc
- Ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf
- Odpowiedzi na pytania wykonawców.pdfpdf
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia e-zamówienia.pdfpdf
- Zmiana terminu składania ofert.pdfpdf
- Odpowiedzi na pytania 20.07.2026.pdfpdf
- ZALACZNIK_1_Formularz ofertowy po zmianie.docdoc
- Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia 23.07.2026.pdfpdf
- Odpowiedzi na pytania 23.07.2026 r.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.