Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
Zamawiający: wadowicegorne (ezamawiajacy.pl), Wadowice Górne
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Wadowice Górne (na podstawie adresu platformy i danych bankowych)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na specjalistyczny transport drogowy osób (prawdopodobnie dowożenie uczniów) w okresie od 01.09.2026 r. do 30.06.2027 r. w dni nauki szkolnej. Zamawiający zastrzega możliwość zmiany liczby uczniów oraz czasu dowozu/odwozu. Dopuszczalne podwykonawstwo. Wymagane wadium.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 2 500,00 zł
- Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu
- Dokumenty potwierdzające prawo do reprezentowania firmy (KRS/CEIDG)
- Podpis elektroniczny (kwalifikowany, zaufany lub osobisty)
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: UG.OA.4464.1.2026
Numer postępowania UG.OA.4464.1.2026
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (1)
Część 0: Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
Specjalistyczny transport drogowy osób (prawdopodobnie uczniów) w dni nauki szkolnej.
Dokumenty (13)
- Dane kontaktowe
- Załacznik nr 1 do SWZ Oferta.docxdocx
- Załącznik nr 2 do SWZ_Oswiadczenie Wykonawcy_art125ust1.docxdocx
- Załącznik nr 3 do SWZ_Oswiadczenie Podmiotu trzeciego_art125ust1.docxdocx
- Załącznik nr 4 do SWZ_Oświadczenie o przynależności do grupy kapitałowej.docdoc
- Załącznik nr 5 do SWZ_Wykaz osób.docdoc
- Załącznik nr 6 do SWZ_Wykaz sprzętu.docdoc
- Załącznik nr 7 do SWZ_ Zobowiązanie podmiotu trzeciego.docxdocx
- Załącznik nr 8 do SWZ_Oswiadczenie z art. 117 ust. 4.docxdocx
- Rozdział I_SWZ_Instrukcja dla Wykonawców.docdoc
- Ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf
- Informacja o kwocie na sfinansowanie zamówienia.pdfpdf
- umowa dowóz.docdoc
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.