Zakup biletów miesięcznych na przejazdy uczniów w Gminie Wiązów (rok szkolny 2026/2027)
Zamawiający: wiazow (ezamawiajacy.pl), Wiązów
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Gmina Wiązów
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na zakup biletów miesięcznych w celu zapewnienia dowozu i odwozu uczniów do szkół i przedszkoli na terenie Gminy Wiązów. Realizacja obejmuje okres od 01.09.2026 r. do 25.06.2027 r. Postępowanie prowadzone jest w trybie podstawowym z możliwością negocjacji ofert.
Kluczowe wymagania
- Podpis elektroniczny, profil zaufany lub podpis osobisty
- Złożenie oferty wyłącznie drogą elektroniczną przez Platformę Przetargową
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: BS.271.5.2026
Numer postępowania BS.271.5.2026
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (1)
Część 0: Zakup biletów miesięcznych w celu przewozu (dowóz i odwóz) uczniów do szkół i przedszkola na terenie Gminy Wiązów w roku szkolnym 2026/2027
Zakup biletów miesięcznych dla uczniów szkół i przedszkoli na terenie Gminy Wiązów.
Dokumenty (5)
- Dane kontaktowe
- Załącznik numer 1 - formularz oferty.docxdocx
- SWZ.pdfpdf
- 08dedda2-61f5-4997-6f5b-e70001d3e5a8- ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf
- Załącznik nr 1 - formularz ofertowy.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.