Budowa/remont ścieżki, ciągu pieszo-rowerowego, chodnika lub drogi kołowej
Zamawiający: banie (ezamawiajacy.pl), Banie
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na roboty budowlane polegające na budowie, przebudowie, remoncie lub modernizacji ścieżki, ciągu pieszo-rowerowego, chodnika lub drogi kołowej o nawierzchni mineralnoasfaltowej lub asfaltowej. Wymagane doświadczenie w realizacji robót o długości min. 5 km lub powierzchni min. 10 000 m² o wartości min. 500 000 zł brutto.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 30 000,00 zł
- Doświadczenie: min. 1 robota budowlana (ścieżka/chodnik/droga) o długości min. 5 km lub powierzchni min. 10 000 m2 o wartości min. 500 000,0
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: SPU.271.2.2026.EZ
Numer postępowania SPU.271.2.2026.EZ
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (1)
Część 0: Budowa/remont ścieżki, ciągu pieszo-rowerowego, chodnika lub drogi kołowej
Roboty budowlane związane z budową, remontem lub modernizacją nawierzchni asfaltowych/mineralnoasfaltowych.
Dokumenty (15)
- Dane kontaktowe
- SWZ ścieżka 10.07.2026.pdfpdf
- Załącznik nr 6 SWZ projekt umowy 10.07.2026.docxdocx
- załącznik nr 5 SWZ wykaz osób.docdoc
- załącznik nr 4 SWZ wykaz robót.docdoc
- Załącznik nr 8 PR- Przedmiar- 09.07.2026.pdfpdf
- załącznik nr 7 SWZ Oświadczenie-o-aktualności-informacji-zawartych-w-oświadczeniu-o-niepodleganiu-wykluczeniu.docdoc
- załącznik nr 3 SWZ oswiadczenie o braku przynaleznosci do tej samej grupy kapitałowej.docxdocx
- zalacznik nr 2 SWZ OSWIADCZENIA O SPEŁANIANIU WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTEPOWANIU ORAZ NIEPODLEGANIU WYKLUCZENIU Z POSTEPOWANIA.docxdocx
- załącznik nr 1 SWZ formularz oferty.docdoc
- Załącznik nr 8 ŚCIEŻKA ROWEROWA PLAN ORIENTACYJNY A3.pdfpdf
- Załącznik nr 8 ŚCIEŻKA ROWEROWA OPIS TECHNICZNY.pdfpdf
- Załącznik nr 8 ŚCIEŻKA ROWEROWA PLANY ZAGOSPODAROWANIA A3.pdfpdf
- Ogłoszenie o zamówieniu ścieżka 08dede6c-2439-f976-f572-b0000118ce84.pdfpdf
- wyjaśnienia do treści SWZ 24.07.2026.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.