Świadczenie usług przygotowania i podania posiłków dla SP nr 103 w Warszawie
Zamawiający: dbfomokotow (ezamawiajacy.pl), Fomokotów
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- Warszawa, ul. Jeziorna 5/9 oraz ul. Bolesława Limanowskiego 9
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na świadczenie usług żywienia zbiorowego (przygotowanie i podanie posiłków) dla Szkoły Podstawowej nr 103 w Warszawie na rok szkolny 2026/2027. Wykonawca będzie pracował w kuchniach placówki (ul. Jeziorna 5/9 oraz ul. Limanowskiego 9 – ta druga w formie dzierżawy). Zamawiający przewiduje prawo opcji.
Kluczowe wymagania
- Brak wadium
- Zatrudnienie osób na podstawie umowy o pracę (art. 95 ust. 1 Pzp)
- Dzierżawa pomieszczeń kuchennych (ul. Limanowskiego 9) na podstawie odrębnej umowy
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: 1/2026
Numer postępowania 1/2026
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (1)
Część 0: Świadczenie usług przygotowania i podania posiłków
Usługi żywienia zbiorowego w roku szkolnym 2026/2027 obejmujące przygotowanie i podanie posiłków w kuchniach szkoły.
Dokumenty (7)
- Dane kontaktowe
- Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ).pdfpdf
- Załączniki do SWZ.zipzip
- Załącznik nr 5 do SWZ - Formularz ofertowy.docxdocx
- Ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf
- Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) - zmiana z dnia 17.07.2026 r.pdfpdf
- Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) - zmiana z dnia 20.07.2026 r.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.