Świadczenie usług przygotowania i podania posiłków dla SP nr 115 w Warszawie
Zamawiający: dbfomokotow (ezamawiajacy.pl), Fomokotów
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- uslugi
- Miejsce realizacji
- ul. Okrężna 80, 02-933 Warszawa
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na świadczenie usług żywienia zbiorowego w roku szkolnym 2026/2027 dla Szkoły Podstawowej nr 115 w Warszawie. Wykonawca będzie przygotowywał i podawał posiłki w kuchniach szkoły, które zostaną mu wydzierżawione na podstawie odrębnej umowy. Zamawiający przewiduje prawo opcji.
Kluczowe wymagania
- Brak wadium
- Konieczność posiadania kwalifikowanego podpisu elektronicznego, podpisu zaufanego lub podpisu osobistego
- Zatrudnienie osób na umowę o pracę (zgodnie z art. 95 ust. 1 Pzp)
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: SP115/1/ZP/2026
Numer postępowania SP115/1/ZP/2026
Typ postępowania Postępowanie krajowe
Tryb udzielania zamówienia Tryb podstawowy
Części zamówienia (1)
Część 0: Świadczenie usług przygotowania i podania posiłków
Usługi żywienia zbiorowego w roku szkolnym 2026/2027 obejmujące przygotowanie i podanie posiłków.
Dokumenty (7)
- Dane kontaktowe
- Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ).pdfpdf
- Załączniki do SWZ.zipzip
- Załącznik nr 5 do SWZ - Formularz ofertowy.docxdocx
- Ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf
- Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) z dnia 17.07.2026 r..pdfpdf
- Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ) z dnia 20.07.2026 r.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.