Modernizacja sprzętu i aparatury medycznej w GCZD w Katowicach
Zamawiający: gczd (ezamawiajacy.pl)
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na modernizację sprzętu i aparatury medycznej w Zakładzie Diagnostyki Obrazowej oraz Poradni Kardiologicznej w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach. Projekt realizowany z funduszy unijnych (FENX). Kluczowe wymagania: rygorystyczne normy cyberbezpieczeństwa (brak komponentów od dostawców wysokiego ryzyka, szyfrowanie AES-256) oraz konieczność przedłożenia wykazu elementów ICT.
Kluczowe wymagania
- Brak komponentów hardware/software od dostawców wysokiego ryzyka
- Oprogramowanie wolne od znanych podatności
- Wsparcie protokołów bezpiecznej transmisji (np. DICOM TLS)
- Szyfrowanie bazy danych pacjentów AES-256
- Obowiązkowy wykaz elementów ICT (bez możliwości uzupełnienia)
- Złożenie JEDZ w formie elektronicznej
- Wymóg posiadania kwalifikowanego podpisu elektronicznego
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: ZP/27/26
Numer postępowania ZP/27/26
Typ postępowania Postępowanie unijne
Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Części zamówienia (2)
Część 1: Pakiet nr 1
Modernizacja sprzętu i aparatury medycznej w ramach zamówienia.
Część 2: Pakiet nr 2
Modernizacja sprzętu i aparatury medycznej w ramach zamówienia.
Dokumenty (53)
- Dane kontaktowe
- SWZ (pdf).pdfpdf
- SWZ (skan).pdfpdf
- Zał 1 Formularz oferty.docdoc
- Zał 2.1 - 2.5 Specyfikacje asortymentowo-cenowe.xlsxxlsx
- Zał 3.1 - 3.5 Parametry techniczne.xlsxxlsx
- Zał 4.1 - 4.5 Oświadczenie dot. gwarancji.docdoc
- Zał 5 Oświadczenie SLA - Service Level Agreement.docxdocx
- Zał 6.1 Istotne postanowienia umowy dot. pakietu 1 (pdf).pdfpdf
- Zał 6.1 Projektowane postanowienia umowy dotyczy Pakietu nr 1.pdfpdf
- Zał 6.2 Istotne postanowienia umowy dot. pakietu 2 (pdf).pdfpdf
- Zał 6.2 Projektowane postanowienia umowy dotyczy Pakietu nr 2.pdfpdf
- Zał 6.3 Istotne postanowienia umowy dot. pakietu 3,4,5 (pdf).pdfpdf
- Zał 6.3 Projektowane postanowienia umowy dotyczy Pakietu nr 3, 4, 5.pdfpdf
- Zał 6a Klauzule dotyczące powierzenia przetwarzania danych osobowych.docxdocx
- Zał 6b Oświadczenie dot. zasady DNSH oraz wymagań środowiskiowych.DOCXdocx
- Zał 7 Oświadczenie Wykonawcy, Wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia o braku podstaw wykluczenia z postępowania.docxdocx
- Zał 8 Oświadczenie wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy.docxdocx
- Zał 9 Oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w złożonych, oświadczenia (art. 7 ust 1) (art. 5k);.docxdocx
- Zał 10 Grupa kapitałowa.docxdocx
- Zał 11 Tajemnica przedsiębiorstwa.docxdocx
- Zał 12 Protokół.docxdocx
- ZW DZP BW 537 26 wizja.pdfpdf
- 2026-OJS131-00477406-pl.pdfpdf
- ZW DZP ETS 604 26 Wyjaśnienia (1).pdfpdf
- ZW DZP ETS 607 26 Wyjaśnienia (2).pdfpdf
- Zał 1 Formularz oferty - po modyfikacji.docdoc
- Zał 3.1 - 3.5 Parametry techniczne po modyfikacji.xlsxxlsx
- Zał 4.1 - 4.5 Oświadczenie dot. gwarancji po modyfikacji.docdoc
- Zał 5 Oświadczenie SLA - Service Level Agreement po modyfikacji.docxdocx
- Zał 6.1 Istotne postanowienia umowy dot. pakietu 1 po modyfikacji pdf..pdfpdf
- Zał 6.1 Istotne postanowienia umowy dot. pakietu 1 po modyfikacji.pdfpdf
- Zał 6.2 Istotne postanowienia umowy dot. pakietu 2 po modyfikacji pdf..pdfpdf
- Zał 6.2 Istotne postanowienia umowy dot. pakietu 2 po modyfikacji.docxdocx
- Zał 6.2 Istotne postanowienia umowy dot. pakietu 2 po modyfikacji.pdfpdf
- Zał 6b Oświadczenie dot. zasady DNSH oraz wymagań środowiskiowych po modyfikacji.pdfpdf
- ZW DZP ETS 635 26 - Wyjaśnienia (3).pdfpdf
- Załączniki - dokumentacja, rysunki.zipzip
- 2026-OJS156-00565240-pl-ts.pdfpdf
- 2026-OJS163-00586864-pl.pdfpdf
- Zał 3.1 - 3.5 Parametry techniczne po modyfikacji - 24.08.2026.xlsxxlsx
- Zał 6.1 Istotne postanowienia umowy dot. pakietu 1 po modyfikacji (pdf).pdfpdf
- Zał 6.1 Istotne postanowienia umowy dot. pakietu 1 po modyfikacji.pdfpdf
- Zał 6.2 Istotne postanowienia umowy dot. pakietu 2 po modyfikacji (pdf).pdfpdf
- Zał 6.2 Istotne postanowienia umowy dot. pakietu 2 po modyfikacji.pdfpdf
- Zał 6b Oświadczenie dot. zasady DNSH oraz wymagań środowiskiowych po modyfikacji.DOCXdocx
- ZW DZP ETS 674 26 Wyjaśnienia 4.pdfpdf
- ZW DZP ETS 679 26 Wyjaśnienia (5).pdfpdf
- Zał 3.1 - 3.5 Parametry techniczne po modyfikacji - 26.08.2026.xlsxxlsx
- ZW DZP ETS 683 26 - Wyjaśnienia (6).pdfpdf
- 2026-OJS168-00600611-pl.pdfpdf
- Zał 3.1 - 3.5 Parametry techniczne po modyfikacji - 31.08.2026.xlsxxlsx
- ZW DZP ETS 686 26 - Wyjasnienia (7).pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.