Dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania dla MBFO m.st. Warszawy
Zamawiający: mbfo (ezamawiajacy.pl), Warszawa
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- dostawy
- Miejsce realizacji
- Warszawa (placówki obsługiwane przez MBFO)
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie na dostawę sprzętu komputerowego (komputery All-in-One oraz laptopy) wraz z oprogramowaniem i usługą gwarancyjną dla placówek obsługiwanych przez MBFO. Przedmiot podzielony na dwie części. Zamawiający przewiduje prawo opcji na dodatkowe 86 komputerów stacjonarnych i 10 laptopów.
Kluczowe wymagania
- Zgłoszenie elektroniczne
- Wymagany zaawansowany lub kwalifikowany podpis elektroniczny/pieczęć elektroniczna
- Fakturowanie elektroniczne
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: MBFO.OR.4660.19.2026
Numer postępowania MBFO.OR.4660.19.2026
Typ postępowania Postępowanie unijne
Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Części zamówienia (2)
Część 1: Część 1 - dostawa 431 szt. stacjonarnych komputerów szkolnych typu All-in-One
Dostawa 431 szt. komputerów stacjonarnych All-in-One (różne stawki VAT) wraz z oprogramowaniem i gwarancją.
Część 2: Część 2 - dostawa 58 szt. laptopów szkolnych
Dostawa 58 szt. laptopów szkolnych (typ I i II) wraz z oprogramowaniem i gwarancją.
Dokumenty (13)
- Ogłoszenie
- Załącznik nr 1 do SWZ - formularz cenowy..xlsxxlsx
- Załącznik nr 2 do SWZ - opis przedmiotu zamówienia.pdfpdf
- Załącznik nr 3 do SWZ - formularz wymaganych warunków technicznych.docxdocx
- Załącznik nr 4 do SWZ - wykaz placówek oświatowych wraz z zapotrzebowaniem ilościowym na komputery.docxdocx
- 479157-2026 - ogłoszenie TED.pdfpdf
- Załącznik nr 5 do SWZ - JEDZ.pdfpdf
- 08.07.2026 r_SWZ_MBFO.OR.4660.19.2026_publikacja.docxdocx
- 30.07.2026 r_odpowiedz na pytania Wykonawcy.pdfpdf
- SWZ_MBFO.OR.4660.19.2026_modyfikacja_nr_1 z dnia 30.07.2026 r_publikacja.docxdocx
- Załącznik nr 3 do SWZ_formularz wymaganych warunków technicznych_modyfikacja nr 1 z dnia 30.07.2026.docxdocx
- Tabela CPU Bencharks z dnia 30.07.2026 r.do zał. nr 3 do SWZ - formularz wymaganych warunków technicznych.pdfpdf
- 31.07.2026_odpowiedz na pytania Wykonawcy.pdfpdf
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.