Zamówienie Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu
Zamawiający: muzeumgornictwa (ezamawiajacy.pl), Złoty Stok
Termin składania ofert w tym ogłoszeniu już minął. Strona pozostaje dostępna jako archiwum.
- Termin składania ofert
- Data publikacji
- Rodzaj zamówienia
- roboty_budowlane
- Miejsce realizacji
- Podziemne wyrobiska Sztolni Królowa Luiza w Zabrzu
- Status
- ogłoszone
Podsumowanie
Zamówienie dotyczy realizacji prac montażowych i instalacyjnych w podziemnych wyrobiskach Sztolni Królowa Luiza w Zabrzu. Przedmiotem są roboty instalacyjne mające umożliwić korzystanie z wyposażenia multimedialnego tras. Zamawiający nie dopuszcza podziału na części ani ofert wariantowych. Wymagane jest wniesienie wadium w wysokości 100 000 zł.
Kluczowe wymagania
- Wadium: 100 000 zł
- Prace montażowe muszą być wykonywane przez osoby zatrudnione na umowę o pracę
- Obowiązkowa wizja lokalna (nie jest obowiązkowa, ale zalecana)
- Oferta musi obejmować całość zamówienia (brak możliwości składania ofert częściowych)
Treść ogłoszenia
Numer postępowania: ZP/04/MGW/2026
Numer postępowania ZP/04/MGW/2026
Typ postępowania Postępowanie unijne
Tryb udzielania zamówienia Przetarg nieograniczony
Części zamówienia (1)
Część 0: Całość zamówienia (brak podziału)
Prace montażowe i instalacje multimedialne w podziemnych wyrobiskach Sztolni Królowa Luiza.
Dokumenty (16)
- Dane kontaktowe
- SWZ.docxdocx
- Załącznik do SWZ nr 1 Formularz oferty.docxdocx
- Załącznik do SWZ nr 3. Projektowane postanowienia umowy.docxdocx
- Załącznik do SWZ nr 5 Oświadczenie Wykonawcy.docxdocx
- Załącznik do SWZ nr 6 Oświadczenie podmiotu trzeciego.docxdocx
- Załącznik do SWZ nr 7 Szczegółowy podział obowiązków.docxdocx
- Załącznik nr 2 Opis przedmiotu zamówienia.zipzip
- Załącznik nr 4 JEDZ.zipzip
- 14_07_2026_Zmiana treści SWZ.docxdocx
- 14.07.2026 Opublikowane ogłoszenie o zmianie.pdfpdf
- 10.07.2026 Opublikowane ogłoszenie o zamówieniu.pdfpdf
- 12.08.2026 Ogłoszenie o zmianie ogłoszenia.pdfpdf
- 12_08_2026_Zmiana treści SWZ.docxdocx
- 25.08.2026 Opublikowane ogłoszenie o zmianie.pdfpdf
- 25_08_2026_Zmiana treści SWZ.docxdocx
W aplikacji znajdziesz dokumenty do pobrania i odnośnik do ogłoszenia u zamawiającego.